W markach premium wyprzedaży oficjalnie nie ma. Jednak istnieje internetowe narzędzie, które pomoże znaleźć największe rabaty

Segment z metką premium rządzi się własnymi prawami. W mediach nie ma szumnych kampanii dotyczących wyprzedaży, jednak korzyści dla klienta są ogromne. Trzeba tylko umieć je znaleźć.
Audi Q3 2018 Audi Q3 2018 fot. Audi

Internetowa wyszukiwarka rabatów

By ułatwić klientowi dopasowanie oferty do jego potrzeb, wielu producentów przygotowało specjalne wyszukiwarki. Np. na stronie Audi znajdziemy algorytm pozwalający wybrać model, wersję silnikową, przeniesienie napędu oraz skrzynię biegów. Kolejne elementy dotyczą koloru nadwozia, pakietów sportowych, a także udogodnień podnoszących komfort i zapewniających bezpieczeństwo. Na koniec wystarczy ustalić zakres cenowy i lokalizację, by nie przemierzać całej Polski w poszukiwaniu upragnionego samochodu. Narzędzie internetowe przypomina zaawansowany konfigurator. Niemniej, bardzo łatwy w obsłudze. Klikając w poniższy link sprawdzisz, jak działa narzędzie.

Audi Q8 Audi Q8 fot. Audi

Konkrete kwoty rabatów

W zależności od modelu, odmiany silnikowej i wersji wyposażenia, bonifikaty mogą się różnić między sobą. Niemniej, są naprawdę spore. W przypadku kompaktowego Audi A3 możemy liczyć na 25 tysięcy złotych rabatu. A4, A5 lub Q5 wiąże się z korzyścią w wysokości nawet 40 tysięcy. Jeszcze większą zniżkę uzyskamy w przypadku A6 - do 50 tysięcy zł. Najwięcej wynosi ona dla flagowych SUV-ów Audi. Model Q7 i Q8 da się kupić taniej aż o 70 000 złotych. Czas promocji jest ograniczony, a ofert ubywa z każdym dniem. Warto się więc pospieszyć, by wybrać najlepiej dopasowany do własnych potrzeb model.

Audi Q8 Audi Q8 fot. Filip Trusz

Wybierz odpowiednie finansowanie

Zarówno klient indywidualny, jak i firmowy, ma szeroką paletę możliwości dotyczących sfinansowania auta. Pierwszym i najłatwiejszym jest gotówka, ale oznacza znaczne pozbycie się środków. Warto więc rozważyć wsparcie Audi Classic Leasing 101, 103 lub 105% połączone z bezpłatnym pakietem przeglądów serwisowych. Po znalezieniu w wyszukiwarce pożądanego modelu, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, by skontaktował się z nami handlowiec marki. Przez telefon przedstawi główne argumenty i zaprosi na spotkanie, by doprecyzować warunku umowy i podpisać umowę. Dostępne samochody są wyprodukowane i gotowe do zakupu, co w przypadku pomyślnych decyzji kredytowych, załatwia sprawę praktycznie od ręki.

Więcej o: