Zapomniany Avensis z nowym cennikiem

Toyota Avensis to weteran segmentu D. Polski importer przygotował nowy cennik i promocje, które sprawiają, że jest zdecydowanie najtańszym modelem w segmencie. Sprawdzamy, co japoński model ma do zaoferowania.
Toyota Avensis 2.0 D-4D Prestige Toyota Avensis 2.0 D-4D Prestige Fot. Michał Dek

Dwie wersje nadwozia

Toyota Avensis jest oferowana w dwóch wersjach nadwozia: sedan oraz kombi (TS). W ofercie znajdziemy silniki benzynowe i wysokoprężne. Podstawowa propozycja to motor 1.6 Valvematic Dual VVT-i o mocy 132 KM. Oprócz tego Toyota oferuje silniki: 1.8 i 2.0 Vavematic Dual VVT-i, dysponujące kolejno 147 i 152 KM mocy. Ofertę uzupełnia wersja 2.0 D-4D o mocy 143 KM. W zależności od wybranej wersji silnikowej producent oferuje 6-biegową skrzynię manualną lub bezstopniową automatyczną Multidrive S.

Teraz, dzięki gigantycznym rabatom, Avensis stał się najtańszym samochodem w swojej klasie.

Toyota Avensis 2.0 D-4D Prestige Toyota Avensis 2.0 D-4D Prestige Fot. Moto.pl

Najtańszy w segmencie

W związku z końcówką roku Toyota przygotowała specjalną ofertę na ten model. Klienci mogą skorzystać z rabatu wynoszącego nawet 26 500 zł. Oprócz tego w ofercie znajdziemy wiele przecenionych pakietów wyposażenia oraz akcesoriów w obniżonych cenach.Dzięki nim Dobrze wyposażonego Avensisa można kupić w cenie samochodu segmentu C.

Klienci zainteresowani finansowaniem powinni zainteresować się Smartplanem - miesięczna rata w przypadku Avensisa wynosi niecałe 800 zł miesięcznie. Szczegółowy cennik wraz z opisem promocji znajduje się poniżej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.