Nowe auto za kilkaset złotych miesięcznie. Co można mieć za 600 zł?

Wraz z końcem roku producenci wprowadzają nowe cenniki i promocje na wybrane samochody. Na przykładzie nowej kampanii promocyjnej Toyoty sprawdzamy, jakie auta można mieć już za 600 zł netto miesięcznie.
Toyota Aygo 2018 Toyota Aygo 2018 fot. Toyota

Toyota Aygo najtańsza

Model Aygo to najmniejszy samochód w ofercie Toyoty. Mały, miejski model jest wyposażony w silnik 1.0 VVT-i o mocy 72 koni mechanicznych. W zależności od wersji jest połączony z 5-biegową mechaniczną skrzynią biegów lub automatyczną skrzynią x-shift. Na liście standardowego wyposażenia każdej z wersji znajdziemy klimatyzację i system audio. Dzięki nowej promocji Aygo jest dostępne z rabatem do 9750 zł, ale w ramach leasingu Smartplan można je mieć już za 415 zł netto miesięcznie. Pełny cennik Toyoty Aygo znajdziesz poniżej.

Toyota Yaris Hybrid Toyota Yaris Hybrid fot. Toyota

Toyota Yaris za 400 zł

Toyota Yaris to większy brat Aygo dostępny z dwoma silnikami benzynowymi do wyboru. Podstawowa jednostka to 1.0 VVT-i o mocy 72 koni mechanicznych. Dla bardziej wymagających klientów przygotowano jeszcze wersję 1.5 Dual VVT-i o mocy 111 KM oraz 1.5 Hybrid o mocy 100 KM. W zależności od wersji klienci mogą teraz zyskać rabat nawet do 9150 zł. W ramach leasingu Smartplan ten model jest dostępny już od 405 zł netto miesięcznie. Pełny cennik Toyoty Yaris znajdziesz poniżej.

Toyota Auris Hybrid Toyota Auris Hybrid fot. Toyota

Toyota Auris

Największy z trójki modeli to Toyota Auris, która już niebawem będzie dostępna w nowej odsłonie jako Corolla. Z tej okazji producent przygotował rabat w wysokości do 13 500 zł, w zależności od wybranej wersji. Samochód jest dostępny w dwóch wersjach nadwozia: hatchback i kombi. W zależności od potrzeb samochód jest dostępny z silnikiem 1.33 Dual VVT-i o mocy 99 KM, 1.6 Valvematic Dual VVT-i o mocy 132 KM oraz w wersji 1.8 Hybrid 136 KM. Korzystając z leasingu Smartplan można mieć ten model już za 600 zł netto miesięcznie. Pełny cennik Toyoty Auris znajdziesz poniżej.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.