Co kupić na wyprzedaży? Przejrzeliśmy ofertę VW - największe rabaty na dwa modele

Wyprzedaż modeli z 2018 roku nadal trwa, a co za tym idzie - jeszcze jest czas na skorzystanie z wysokich rabatów. Volkswagen oferuje zniżki na wszystkie samochody z gamy modelowej, ale my tym razem skupiamy się na dwóch najpopularniejszych. Bierzemy pod lupę Passata i Golfa.
Volkswagen Passat Alltrack Volkswagen Passat Alltrack Fot. Moto.pl

Największe rabaty na Passata

Niemiecki producent przygotował bardzo atrakcyjną wyprzedaż swoich modeli. I nie dotyczy ona egzemplarzy z minionego roku. W salonach możemy obecnie kupić Volkswagena Passata z 2019 roku ze sporym rabatem Za popularnego przedstawiciela segmentu D zapłacimy nawet o 20 tys. zł mniej.

Lista samochodów objętych promocją jest naprawdę długa i znajdziemy tam najpopularniejsze wersje wyposażenia z takimi silnikami jak 1.5 TSI EVO, 1.6 TDI oraz 2.0 TDI. Warto mieć na uwadze, że wszystkie samochody są dostępne od ręki u wybranych dealerów marki.

Volkswagen Golf GTD 2018 Volkswagen Golf GTD 2018 fot. Volkswagen

Golf tańszy nawet o 9 tys. zł

Volkswagen dużymi krokami zbliża się do premiery Golfa ósmej generacji, a tymczasem aktualny model jest dostępny w salonach w bardzo atrakcyjnych cenach. W związku z wyprzedażą samochodu z rocznika 2019 można zaoszczędzić nawet 9 tys. zł.

Właśnie tyle rabatu można uzyskać na kompakta z Wolfsburga, który nadal jest numerem 1 na europejskich listach sprzedaży. W ofercie promocyjnej są dostępne egzemplarze z silnikami TDI i TSI w wersjach Trendline, Comfortline i Highline.

Warto pamiętać, że Passat i Golf nie są jedynymi modelami dostępnymi z dużymi rabatami. Poniżej znajdziesz pełną listę przecenionych samochodów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.