Skoda walczy o jeszcze silniejszą dominację na rynku

Czeski producent mocno rozpycha się łokciami na polskim rynku. W związku ze zbliżającą się końcówką roku Skoda wprowadza bardzo wysokie rabaty dla całej gamy modelowej. Prześwietlamy, ile można zaoszczędzić na wybranych modelach.
Skoda Fabia 2018 Skoda Fabia 2018 mat. prasowe

Miejskie Skody

Ofertę czeskiego producenta otwiera najmniejszy model, czyli Skoda Citigo. Ten sympatycznie wyglądający, a do tego przestronny miejski samochód jest teraz dostępny taniej o tysiąc złotych. Oferta Skody obejmuje obydwie wersje silnikowe 1.0 MPI (60 i 75 KM), a także wersje Ambition i Style. Warto pamiętać, że mała Skoda jest oferowana w dwóch wersjach nadwozia: 3- i 5-drzwiowej.

Jeden z najpopularniejszych modeli w Polsce, Skoda Fabia przeszła niedawno delikatny lifting. Przy okazji auto jest dostępne w salonach w promocyjnej cenie. Importer czeskiej marki zaproponował upust w wysokości do 4 000 zł na ten model. Oferta dotyczy wszystkich wersji wyposażenia z silnikiem 1.0 MPI w wariancie hatchback i kombi.

Skoda Octavia 1.0 TSI DSG Skoda Octavia 1.0 TSI DSG fot. Skoda

Octavia i Rapid

Dwa następne popularne modele czeskiego producenta - Rapid i Rapid Spaceback są teraz dostępne z jeszcze większym rabatem. Możemy dostać upust sięgający 10 500 zł. Niewielki liftback i hatchback są również dostępne z silnikiem 1.0 TSI, ale w mocniejszej odmianie: 95 i 110 KM.

Naprawdę sporo można zaoszczędzić decydując się na Skodę Octavię. W przypadku wersji liftback producent przewidział upust nawet o 13 tys. zł, natomiast wersja Combi jest dostępna o 12 tys. zł taniej. W tym przypadku klienci mogą wybierać z bardzo szerokiej palety silników i wersji wyposażenia. Co więcej, promocyjna cena dotyczy również wersji z napędem 4x4.

Skoda Superb L&K Skoda Superb L&K fot. Skoda

Flagowa limuzyna

Jednak najwięcej zaoszczędzimy decydując się na flagową limuzynę lub kombi od czeskiego producenta z Mlada Boleslav. Pod względem ilości miejsca w kabinie ten samochód kładzie na kolana wszystkich przedstawicieli z segmentu premium. Na dodatek Skoda Superb jest teraz tańsza nawet o 14 tys. zł. Promocyjna oferta wyprzedażowa dotyczy nawet luksusowej wersji wyposażenia Laurin & Klement.

*** Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. 

Więcej o: