MINI Countryman Comfort Edition - MINI za mniej niż tysiąc złotych miesięcznie

MINI wypuściło na rynek limitowaną edycję swojego bestsellera. Countryman w odmianie Comfort Edition to koszt niespełna tysiąca złotych miesięcznie, a w standardzie znalazło się sporo pożytecznych dodatków.
MINI Countryman MINI Countryman Fot. MINI

MINI Countryman Comfort Edition - ceny

MINI Cuntryman Comfort Edition występuje w trzech odmianach: bazowej, rozszerzonej i najbogatszej Green. Już bazowa odmiana limitowanej edycji specjalnej jest bogato wyposażona. Standardem są m.in.:
- Automatyczna skrzynia biegów,
- nawigacja,
- czujniki cofania.

Tak skonfigurowane MINI Countryman dostępne jest w promocyjnym finansowaniu - brak wpłaty własnej i 990 zł netto miesięcznie.

MINI Countryman S E ALL4 MINI Countryman S E ALL4 Fot. MINI

MINI Countryman Comfort Edition - cechy

Najnowsze MINI Countryman to największe MINI w historii i najczęściej wybierany model brytyjskiej marki. Klienci cenią go za charakterystyczny styl MINI, frajdę z jazdy i nieznaną do tej pory w MINI przestrzeń. Jak każdy inny model, także Countryman daje nieograniczone wręcz możliwości personalizacji. To najbardziej stylowy i najlepiej prowadzący się SUV dostępny na rynku. W ofercie znajdują się wersje benzynowe, wysokoprężne i fenomenalna hybryda typu plug-in - tutaj znajdziesz jej test: MINI Countryman S E ALL4.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.