Nissan Juke chce wrócić do gry. Japończycy odświeżyli swojego crossovera

Japoński model przeszedł bardzo minimalistyczny facelifting. Przy okazji doczekaliśmy się kilku zmian w ofercie jednostek napędowych dla Nissana Juke RM 2018.
Nissan Juke Nissan Juke Fot. Nissan

Nowy Nissan Juke - silniki

Rolę podstawowego silnika, a zarazem jedynego benzynowego przejęła jednostka 1.6 16V o mocy 112 KM. Silnik połączono z 5-biegową skrzynią ręczną, ale za dopłatą można zamówić przekładnię bezstopniową Xtronic. Drugi silnik w ofercie to wysokoprężna jednostka 1.5 dCi o mocy 110 KM. W tym przypadku silnik połączono z 6-biegową przekładnią manualną.

Nissan Juke Nissan Juke Fot. Nissan

Nowy Nissan Juke - wersje wyposażenia

Bazowe wyposażenie Visia Plus w przypadku Nissana Juke zawiera takie elementy, jak m.in.: klimatyzacja manualna, aluminiowe felgi 16", elektryczne szyby, centralny zamek, a także możliwość regulacji wysokości kierownicy i fotela kierowcy. Do wyboru są jeszcze wersje Acenta, N-Connecta i Tekna.

Nissan Juke Nissan Juke Fot. Nissan

Nowy Nissan Juke - dodatki

Przy okazji drobnego liftingu Nissan wyposażył Juke'a w technologiczne nowinki, które znajdziemy w innych Nissanach. Mowa m.in. o systemie Bose Personal z głośnikami wbudowanymi w zagłówki przednich foteli, inteligentnym systemie kamer 360 i nowych opcjach personalizacji wyglądu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.