Nowa Skoda Fabia już w Polsce - premierowy cennik z dużymi promocjami

Skoda Fabia to jeden z najważniejszych samochodów z perspektywy polskiego rynku. Właśnie poznaliśmy cennik nowej Skody Fabii - otwiera go promocyjne 41,5 tys. zł. Co więcej, w salonach przygotowano wiele ciekawych rabatów.
Skoda Fabia 2018 Skoda Fabia 2018 fot. Skoda

Nowa Skoda Fabia - najważniejsze informacje

Skoda przygotowała dla swojego miejskiego auta kilka ciekawych nowości. Zdecydowanie największą z nich są reflektory w technologii LED. Po raz pierwszy w historii LED-y oferowane będą z przodu oraz tyłu Fabii. Nie zabraknie także nowych kolorów i obręczy kół ze stopów metali lekkich (największe z nich oferowane będą w rozmiarze 18 cal). Do tego możemy dopisać liftingową klasykę gatunku - lekko przemodelowane i unowocześnione zderzaki i grill.

Pełny polski cennik nowej Skody Fabii znajdziesz w tym miejscu:

Główne zmiany we wnętrzu dotyczą obić foteli oraz ich wykończenia. Dodatkowo pojawiło się przeszycie na materiałowej części wykończenia boczków drzwi. Ucieszą się również pasażerowie podróżujący z tyłu. Do ich dyspozycją są dwa dodatkowe złącza USB.

Segment B jest coraz lepiej doposażany. Skoda zauważyła ten trend i postanowiła nieco rozszerzyć ofertę systemową w Fabii. Jedną z ciekawszych opcji jest zastosowanie systemu Blind Spot, czyli sygnalizacji o pojeździe znajdującym się w tak zwanej martwej strefie. Drugą nowością jest powiększenie ekranu dotykowego systemu Swing. Do tej pory oferowany był on z ekranem o przekątnej 5-cali. Teraz jest to 6,5-cala.

Wszystkie informacje o nowej Skodzie Fabii znajdziesz tutaj:

Skoda Fabia 2018 Skoda Fabia 2018 fot. Skoda

Polski cennik nowej Skody Fabii

Nowa Skoda Fabia okazuje się jednym ze zdecydowanie najlepiej wycenionych miejskich samochodów na rynku. Zwłaszcza z premierowym cennikiem, w którym znajdziemy bardzo duże rabaty, a także promocyjne pakiety. Ceny nowej Fabii startują od 41 250 zł. Jeżeli zdecydujemy się na abonament, to miesięcznie trzeba będzie zapłacić 413 zł. Do Fabii Combi trzeba dopłacić 2 500 zł.

Pełny cennik nowej Skody Fabii znajdziesz w tym miejscu:

Co pod maską nowej Skody Fabii?

Z oferty nowej Skody Fabii zniknęły silniki wysokoprężne, które i tak nie cieszyły się w Polsce dużym zainteresowaniem. Do wyboru klient ma trzy jednostki benzynowe:

- 1.0 MPI o mocy 75 KM z 5-biegową ręczną skrzynią

- 1.0 TSI o mocy 95 KM z 5-biegową ręczną skrzynią

- 1.0 TSI o mocy 110 KM z 6-biegową ręczną skrzynią

- 1.0 TSI o mocy 110 KM z 7-biegowym automatem DSG

Dokładne osiągi i zużycie paliwa poszczególnych silników znajdziesz w tym miejscu:

Skoda Fabia 2018 Skoda Fabia 2018 fot. Skoda

Wyposażenie standardowe nowej Skody Fabii

SKODA FABIA ACTIVE

- EASY LIGHT ASSIST czujnik zmierzchu
- MULTICOLLISION BRAKE -hamulec antykolizyjny
- Klimatyzacja manualna
- Uchwyty ISOFIX na zewnętrznych miejscach tylnej kanapy
- Wspomaganie kierownicy
- Zdalnie sterowany centralny zamek
- Fotel kierowcy z regulacją wysokości
- HILL HOLD CONTROL system wspomagania ruszania pod wzniesienia

W polskiej ofercie znajdziemy także wersje Ambition, Style, Style Color oraz Monte Carlo. Ich wyposażenie znajdzie w tym miejscu:

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.