Toyota Leasing SMARTPLAN - ile miesięcznie kosztuje nowa Toyota?

Zakup samochodu za gotówkę wypierany jest specjalnymi ofertami finansowania. Nic w tym dziwnego - korzyści z nowoczesnych leasingów i kredytów jest coraz więcej. Co daje zakup samochodu w formie abonamentu?
Toyota C-HR Toyota C-HR fot. Toyota

Samochód na abonament

Wysokość opłaty wstępnej zależy od klienta. Im wyższa, tym mniejsza rata miesięczna. Większość producentów daje możliwość obniżenia opłaty wstępnej nawet do zera. Od klienta zależy też okres użytkowania samochodu, deklaracja rocznego przebiegu i to, co zrobi z samochodem po zakończeniu okresu abonamentowego - wykupi auto za gotówkę, rozłoży jego spłatę na raty, czy wymieni na nowe.

Banki i dilerzy oczywiście zarabiają na sprzedawanych w ten sposób samochodach, ale dla klientów to i tak bardzo korzystne rozwiązania. W niskiej, stałej racie zawierają się najczęściej: serwis, wymiana opon i ubezpieczenie - koszty są przewidywalne, stałe i nieduże. Takie rozwiązanie jest korzystne nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również (a może przede wszystkim) dla firm (w tym tych jednoosobowych) - cała rata leasigowa stanowi koszt uzyskania przychodu, co pozwala na dodatkowe oszczędności podatkowe.

Toyota Leasing SMARTPLAN

Leasing SMARTPLAN to program finansowania dla jednoosobowych przedsiębiorstw dostosowany do ich potrzeb. Zapewnia nawet 60% niższe miesięczne raty w porównaniu do leasingu standardowego.

Korzyści z Leasingu SMARTPLAN:

- Niska rata

- Kompleksowość

- Korzyści podatkowe

- Elastyczność

W programie znajdziemy wszystkie modele japońskiego producenta: Aygo, Yarisa, Aurisa, C-HR, RAV4, Priusa, Corollę, Avensis i nawet samochody użytkowe. 

Toyota Yaris 2017 Toyota Yaris 2017 fot. Toyota

Ile kosztuje popularna Toyota Yaris w takim abonamencie?

Miejska Toyota Yaris to jeden z najpopularniejszych samochodów na polskim rynku. W leasingu SMARTPLAN kosztuje tylko 499 zł netto miesięcznie. Sprawdzamy Yarisa z benzynowym silnikiem 1.0, w wersji wyposażenia Life i z limitem 45 000 km.

- od 499 zł netto miesięcznie

- okres finansowania: 3 lata

- wpłata własna 10 proc., czyli 3 537 zł

Toyota C-HR Selection Toyota C-HR Selection fot. Toyota

Toyota C-HR - napęd hybrydowy i bogate wyposażenie za 1 269 zł

Toyotę Yaris sprawdziliśmy w podstawowej wersji wyposażenia. A ile trzeba zapłacić za bardzo dobrze doposażonego crossovera? Najwyższa wersja wyposażenia Toyoty C-HR z wydajnym i oszczędnym napędem hybrydowym (średnie spalanie to 3,6 l/100 km) kosztuje 1 269 zł netto miesięcznie.

- 1 269 zł miesięcznie

- okres finansowania: 3 lata

- wpłata własna: 10 proc.

- limit kilometrów: 60 000

Do porównania specjalnie wybraliśmy najwyższą wersję wyposażenia Selection, gdzie w standardzie znajdziemy m.in.: podgrzewaną kierownicę, światła LED, skórzaną tapicerkę, pakiet zaawansowanych systemów bezpieczeństwa, kamerę cofania, automatyczną klimatyzację i system multimedialny Toyota Touch z 8 calowym ekranem. Dodatkowo naszego C-HR doposażyliśmy pakietem premium Audio firmy JBL.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.