Prześwietlamy wyprzedaż rocznika 2018 - Toyota Auris

W cyklu "Prześwietlamy wyprzedaż rocznika 2018" przyglądamy się największym rabatom na rynku. Sprawdzamy nie tylko wysokość upustów, ale również promocyjne wyposażenie i finansowanie. Tym razem pod lupę trafia Toyota Auris Touring Sports.
Toyota Auris Freestyle Toyota Auris Freestyle fot. Toyota

Toyota Auris - wyprzedaż rocznika 2018

Toyoty Auris Touring Sports to odmiana kombi popularnego, kompaktowego hatchbacka, który jeszcze przed końcem tego roku zostanie przemianowany na Corollę. W związku z tym polski importer przygotował ofertę specjalną związaną z wyprzedażą rocznika 2018. Nowe ceny są nawet o ponad 10 tys. niższe niż jeszcze kilka miesięcy temu.

Toyota Auris Freestyle - sposób na największe rabaty

Żeby skorzystać z pełnej promocji należy wybrać wersję wyposażenia Freestyle z pakietami Comfort i Skyview oraz nawigacją satelitarną. Co znajduje się na liście wyposażenia wersji Freestyle?

- Dach panoramiczny Skyview z elektryczną roletą
- Tempomat
- Wewnętrzne lusterko elektrochromatyczne
- Czujnik deszczu
- Podwójna podłoga bagażnika
- Elektrycznie składane lusterka zewnętrzne
- Czujniki parkowania przednie i tylne
- Podgrzewane fotele przednie z podparciem lędźwiowym fotela kierowcy
- Nawigacja Toyota Touch 2 with Go

Toyota Auris Touring Sports w tym wydaniu jest naprawdę bogato wyposażona. Wybierając wersję Freestyle z tego rocznika można zaoszczędzić ponad 10 tys. zł. A jakie rabaty obowiązują w przypadku pozostałych wersji Aurisa?

Toyota Auris Freestyle Toyota Auris Freestyle fot. Toyota

Toyota Auris - bazowy silnik

Pod maską najtańszej wersji pracuje silnik benzynowy 1.6 Valvematic o maksymalnej mocy 132 KM, połączony z 6-biegową skrzynią manualną. Średnie spalanie tej wersji silnikowej wynosi 6,1 l/100 km. Sprawdź, ile trzeba zapłacić za Toyotę Auris z innymi silnikami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.