Kolejny internetowy salon z autami na abonament. Prześwietlamy ofertę Autoflix

Kolejny wirtualny salon z samochodami na abonament został otwarty w sieci. Autoflix oferuje auta różnych marek i z różnych segmentów. Ile trzeba zapłacić za Skodę Fabię, Fiata 500 czy Nissana Qashqaia w abonamencie?
Hyundai Tucson 2018 Hyundai Tucson 2018 fot. Hyundai

Wszystko w cenie

Autoflix to jedna z najbardziej przejrzystych i prostych ofert na rynku. Od wejścia na stronę do odebrania kluczyków upływają dwa tygodnie. Cała procedura odbywa się w kilku krokach: wybieramy interesujące nas auto, zostawiamy na stronie swoje dane kontaktowe, z konsultantem omawiamy wszystkie szczegóły, odbieramy auto po dwóch tygodniach w umówionym miejscu lub jest ono transportowane pod wskazany adres.

Co ważne, wszystkie auta w ofercie Autoflix dostępne są bez wpłaty własnej. Cena abonamentu zawiera: ubezpieczenie OC+AC+NNW (niezmienna składka przez cały okres abonamentowy), pełną obsługę serwisową wraz z autem zastępczym, wymianę opon dwa razy w roku wraz z przechowywaniem. Użytkownik auta przejmuje się tylko i wyłącznie jego tankowaniem. Co ciekawe, oprócz najmu długoterminowego, oferowany jest również leasing, a nawet kredyt samochodowy.

Skoda Fabia 2018 Skoda Fabia 2018 fot. Maciej Gis

Jakie auta w ofercie

Według danych z bazy Autoflix najczęściej wybieranym modelem jest Peugeot 208 i Nissan Qashqai. Najtańszy jest Fiat Punto w cenie 1008 zł netto miesięcznie. W ofercie znajdują się jeszcze m.in.:

Ford Kuga
Opel Mokka
Ford Focus
Mercedez Benz GLA
Opel Insignia
Skoda Octavia
Skoda Fabia
Nissan Qashqai
Hyundai Tucson

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.