Prześwietlamy ofertę rabatową. "Outlet Toyoty" prawie wyprzedany. Zostały w nim trzy modele

Trwająca od kilku miesięcy akcja promocyjna "Outlet Toyoty" cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Do niedawna znajdowały się w nim prawie wszystkie modele Japończyków. Teraz pozostały już tylko trzy. Ile można oszczędzić na Aurisie, RAV4 i Hiluxie?
Toyota Auris Freestyle Toyota Auris Freestyle fot. Toyota

Toyota Auris

Rabaty na model Auris dotyczą wersji 1,33, 1,8 Hybrid i 1,6. Każdy oferowany w promocji Auris jest wyposażony m.in. w: klimatyzację automatyczną, radio CD, MP3, WMA z czterema głośnikami, Bluetooth oraz światła do jazdy dziennej LED. O ile tańszy jest Auris z outletu?

Toyota RAV4 Toyota RAV4 fot. Toyota

Toyota RAV4

Jeszcze większymi niż Auris rabatami objęto RAV4. Promocja dotyczy egzemplarzy z roku modelowego 2018. Do wyboru są wersje 2.0 152 KM Prestige oraz 2.5 Hybrid Premium + Style. RAV4 można nabyć nie tylko za gotówkę, ale też leasingu smartplan z pakietem przeglądów w standardzie.

Toyota Hilux Toyota Hilux fot. Toyota

Toyota Hilux

Legendarny wręcz pickup Toyoty słynie z terenowych właściwości i trwałych silników. Rabatami objęte są dwie odmiany Hiluxa: 2.4 D-4D SR5 + NAVI oraz 2.4 D-4D Selection. Podobnie jak RAV4 i Auris pickup również dostępny jest w leasingu smartplan za nieco ponad 2 tys. zł netto miesięcznie.

Więcej o: