Nissan sypnął rabatami. Największe daje na X-Traila

Nissan X-Trail bez przerwy zamienia się z Hondą CR-V na pozycji lidera wśród SUV-ów na świecie. Polski cennik topowego Nissana właśnie został obniżony. Nigdy wcześniej topowy SUV Nissana nie był tańszy niż teraz.
Nissan X-Trail 2017 Nissan X-Trail 2017 fot. Nissan

Rabaty i pakiety

Zwykle cennik X-Traila otwierała kwota 102 tys. zł. Ale właśnie została zmieniona. Teraz topowy SUV Nissana dostępny jest z rabatami i pakietami specjalnymi, na których łącznie można zyskać do 23 tys. zł.

Warto pamiętać, że w bazowej wersji Visia standardowe wyposażenie obejmuje między innymi: 6 poduszek powietrznych, system wspomagania ruszania pod górę z funkcją Auto Hold (w wersjach z manualną skrzynią biegów), tempomat i ogranicznik prędkości, światła do jazdy dziennej w technologii LED, lusterka zewnętrzne regulowane i podgrzewane elektrycznie, manualną klimatyzację, system audio z 4 głośnikami, złączem USB i Bluetooth oraz system Stop/Start.

Nissan X-Trail 2017 Nissan X-Trail 2017 fot. Nissan

Pod maską bez zmian

Do wyboru są: silnik benzynowy (1.6 o mocy 163 KM), dwa silniki wysokoprężne różniące się mocą (1.6 130 KM lub 2.0 177 KM), sześciobiegowa przekładnia manualna lub bezstopniowa przekładnia automatyczna Xtronic, napęd na przednie koła lub 4WD. Nissan X-Trail dostępny jest oczywiście z pięcio- lub siedmiomiejscową kabiną.

Nissan X-Trail 2017 Nissan X-Trail 2017 fot. Nissan

ProPILOT i inne inteligentne systemy

Dużą nowością w X-Trailu jest technologia autonomicznej jazdy ProPILOT. System potrafi kontrolować układ kierowniczy, przyspieszenie i hamowanie przy dużym natężeniu ruchu oraz w czasie jazdy z dużą prędkością jednym pasem autostrady.

W najnowszym X-Trailu dostępne są też m.in. z inteligentnym systemem hamowania awaryjnego z rozpoznawaniem pieszych oraz systemem wykrywania ruchu poprzecznego z tyłu, który w czasie cofania informuje kierowcę sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi o zbliżaniu się innego pojazdu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.