Chevrolet Orlando | Ceny

Chevrolet podał ceny swojego najnowszego minivana. Najtańsze Orlando zostało wycenione na 59 990 zł
Ceny Chevroleta Orlando Podstawowa wersja będzie kosztować 59 990 zł. Chevrolet podał ceny swojego najnowszego minivana. Najtańsze Orlando zostało wycenione na 59 990 zł. Model pojawi się w Polsce na początku przyszłego roku. Chevrolet podał ceny swojego najnowszego minivana. Najtańsze Orlando zostało wycenione na 59 990 zł. Chevrolet Orlando zawita do polskich salonów na początku przyszłego roku. Zamówienia będzie można składać od stycznia, a pierwsze egzemplarze trafią do klientów w marcu. - Orlando oferuje nie tylko atrakcyjną stylistykę oraz wyróżniającą się funkcjonalność. To co ważne, przede wszystkim dla polskiego klienta, to bardzo dobry stosunek ceny do wartości tego siedmiomiejscowego modelu z segmentu vanów - mówi Andrzej Żelazny, dyrektor generalny Chevrolet Poland. Do wyboru będą trzy wersje silnikowe: benzynowa i dwie wysokoprężne. Jednostka benzynowa, dostępna w momencie debiutu modelu, to silnik o pojemności 1,8 l. i mocy 141 KM. Dwa silniki wysokoprężne typu common rail o pojemności 2,0 l., oferują różną moc i charakterystykę. Mocniejsza jednostka osiąga moc 163 KM, zaś jednostka podstawowa 130 KM. W chwili wejścia do sprzedaży klienci będą mogli wybrać jeden z trzech poziomów wyposażenia. Chevrolet Orlando dostępny będzie w cenie od 59 990 zł. Tyle trzeba będzie zapłacić za podstawową wersję LS.

Chevrolet Orlando zawita do polskich salonów na początku przyszłego roku. Zamówienia będzie można składać od stycznia, a pierwsze egzemplarze trafią do klientów w marcu.

Orlando oferuje nie tylko atrakcyjną stylistykę oraz wyróżniającą się funkcjonalność. To co ważne, przede wszystkim dla polskiego klienta, to bardzo dobry stosunek ceny do wartości tego 7-miejscowego modelu z segmentu vanów - mówi Andrzej Żelazny, dyrektor generalny Chevrolet Poland

Do wyboru będą trzy wersje silnikowe: benzynowa i dwie wysokoprężne. Jednostka benzynowa, dostępna w momencie debiutu modelu, to silnik o pojemności 1,8 l. i mocy 141 KM. Dwa silniki wysokoprężne typu common rail o pojemności 2,0 l., oferują różną moc i charakterystykę. Mocniejsza jednostka osiąga moc 163 KM, zaś jednostka podstawowa 130 KM. W chwili wejścia do sprzedaży klienci będą mogli wybrać jeden z trzech poziomów wyposażenia.

Chevrolet Orlando dostępny będzie w cenie od 59 990 zł. Tyle trzeba będzie zapłacić za podstawową wersję LS.

Marcin Lewandowski


ZOBACZ TAKŻE:

Volt - hybryda czy elektryk?


Opel Antara po liftingu


Samochody: Chevrolet Lacetti - ogłoszenia

Więcej o: