Stig na Torze "Poznań"

Wszyscy fani motoryzacji znają go dobrze, ale nikt tak naprawdę nie wie kim jest w rzeczywistości. Stig, ten jedyny, prawdziwy i oryginalny przyjedzie do Polski na dni otwarte Gran Turismo Polonia

Pomysłów na to, kto kryje się pod białym kaskiem Simpsona Diamondback było wiele. Najpierw miał nim być Tiff Needle, brytyjski kierowca wyścigowy i prezenter telewizyjny. Później przypuszczenia padły na byłych kierowców rajdowych, kierowców testowych superszybkich samochodów sportowych i wreszcie zawodników F1.

Czy Stig to Michael Schumacher?

Pomysłów było wiele, ale "Top Gear" cały czas dyskretnie podkręca atmosferę tajemniczości. Wątpliwości nie rozwiało nawet publiczne obnażenie Stiga w jednym z odcinków. Gdy spod kasku wyłoniła się twarz Michaela Schumachera fani zaczęli jeszcze bardziej spekulować.

Kto faktycznie kryje się pod białym kaskiem? Podczas dni otwartych Gran Turismo Polonia 2010 będzie można na własne oczy zobaczyć jak legendarny Stig jeździ za kółkiem. Czy zdejmie kask? Z pewnością nie, ale pewne jest, że wsiądzie do jednego z ponad 70 superszybkich samochodów sportowych.

Nie możemy ujawnić żadnych informacji, poza tą, że Stig weźmie udział w naszej imprezie Możemy zapewnić, że nie jest to ani kuzyn Stiga, ani jego ciotka, tylko prawdziwy i niepowtarzalny Stig z "Top Gear" - zapewnia Peter Ternstrom, organizator GTP 20010

Na żywo Stiga i jego umiejętności będą mieli okazję zobaczyć pasjonaci motoryzacji z Gdyni (24 lipca) i Poznania (25 lipca). Kierowca przyjeżdża specjalnie do naszego kraju aby wziąć udział w Gran Turismo Polonia 2010.

Dni otwarte:

Sobota 24 Lipca - Gdynia, skwer Kościuszki: od 15 do 18 impreza otwarta (prezentacja samochodów biorących udział w Grand Turismo Polonia 2010, pokazy samochodowe, konkursy dla widzów)

Niedziela 25 Lipca - Poznań, ul. Biskupa Baraniaka (okolice Malty): od 16 do 19 impreza otwarta (prezentacja samochodów biorących udział w Grand Turismo Polonia 2010, pokazy samochodowe, konkursy dla widzów).

Wejściówki do rozdania

A jeśli chcesz przyjechać do Poznania, na własne oczy zobaczyć niesamowite samochody i jako pasażer przejechać się jednym z nich wyślij do nas mail (nie zapomnij o swoich danych i telefonie kontaktowym).

Dla prawdziwych fanów motoryzacji mamy dwie podwójne wejściówki VIP na GTP 2010 uprawniające do "Taxi Drive". Jedna na 26, druga na 27 lipca. Czekamy na Wasze maile pod adresem redakcja@agora.pl. Wejściówki otrzymają dwie pierwsze osoby, które przyślą do nas maila z odpowiedzią na pytanie: Kiedy odbyła się pierwsza impreza z cyklu Grand Turismo Polonia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych


Patron medialny:

Marcin Lewandowski

ZOBACZ TAKŻE:

Gran Turismo Polonia - co, gdzie, kiedy - ZOBACZ HARMONOGRAM IMPREZY

Więcej o: