Nissan Juke od 57 900 zł

Mało kto przypuszczał, że Nissan odważy się wypuścić na rynek tak odważne stylistycznie auto. A jednak, już jesienią Juke wjedzie do polskich salonów. Właśnie poznaliśmy ceny małego crossovera
Nissan juke od 57 900 zł Juke wjedzie do polskich salonów. Będzie go można dostać od 57 900 zł Mało kto przypuszczał, że Nissan odważy się wypuścić tak odważne auto. A jednak. Juke wjedzie do polskich salonów. Będzie go można dostać od 57 900 zł Mało kto przypuszczał, że Nissan odważy się wypuścić na rynek tak odważne stylistycznie auto. A jednak, już jesienią juke wjedzie do polskich salonów. Właśnie poznaliśmy ceny małego crossovera. Za 57 900 zł będzie można kupić podstawową odmianę juke'a ze 117-konnym silnikiem benzynowym o pojemności 1,6 l i pięciostopniową, manualną skrzynią biegów. Opcjonalnie, auto będzie też można zamówić z bezstopniową przekładnią CVT (od 70 300 zł). Pod maską mocniejszej benzynowej odmiany auta pracuje silnik o takiej samej pojemności, ale dzięki turbodoładowaniu rozwija moc 190 KM. Ceny wersji z sześciobiegową skrzynią manualną zaczynają się od 78 tys. zł. Jedyna w gamie modelu, czteronapędowa wersja dostępna jest z tym właśnie silnikiem i wyłącznie z przekładnią CVT. Kosztuje 92 600 zł. Zwolennicy silników wysokoprężnych dużego wyboru mieć nie będą. Dla małego crossovera Nissan przygotował tylko jednego diesla. Jest to 110-konne dCi o pojemności 1,5 l, które współpracować będzie z sześciostopniową przekładnią manualną.

Za 57 900 zł będzie można kupić podstawową odmianę Juke'a (więcej o aucie tutaj) ze 117-konnym silnikiem benzynowym o pojemności 1,6 l i pięciostopniową, manualną skrzynią biegów. Opcjonalnie, auto będzie też można zamówić z bezstopniową przekładnią CVT (od 70 300 zł).

Pod maską mocniejszej benzynowej odmiany auta pracuje silnik o takiej samej pojemności, ale dzięki turbodoładowaniu rozwija moc 190 KM. Ceny wersji z sześciobiegową skrzynią manualną zaczynają się od 78 tys. zł. Jedyna w gamie modelu, czteronapędowa wersja dostępna jest z tym właśnie silnikiem i wyłącznie z przekładnią CVT. Kosztuje 92 600 zł.

Zwolennicy silników wysokoprężnych dużego wyboru mieć nie będą. Dla małego crossovera Nissan przygotował tylko jednego diesla. Jest to 110-konne dCi o pojemności 1,5 l, które współpracować będzie z sześciostopniową przekładnią manualną.

Poniżej znajdziecie szczegółowy cennik Nissana Juke.

Bartosz Sińczuk

ZOBACZ TAKŻE:

To nie joke, to Juke - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Nissan Note - ogłoszenia