Motodziennik siedem dni w tygodniu? Zagłosuj!

Jesteśmy właśnie w okolicach setnego odcinka Motodziennika. Może nadszedł czas na pewne zmiany?

Poniżej dzisiejszy odcinek Motodziennika, który zwykle pojawia się na naszym portalu od poniedziałku do piątku. Ci, którzy widzieli już ten odcinek, zapewne zauważyli, że Jacek Balkan wypowiedział słynne już słowa: "Zapraszam na kolejny Motodziennik już jutro".

Jutro (w sobotę) rzeczywiście pojawi się kolejny odcinek, i w związku z tym chcielibyśmy poznać wasze zdanie na temat ukazywania się Motodziennika siedem dni w tygodniu. Zapraszamy do głosowania w sondażu i oczywiście do komentowania.

 

Amerykańska Żmija ukąsiła Nurburgring
 
 


Więcej o:
Komentarze (6)
Motodziennik siedem dni w tygodniu? Zagłosuj!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  Na szczęście w motoryzacji ciągle coś się dzieje, więc brak pomysłów nie jest groźny. Zresztą Balkanowi pomysłów nie brakuje. Jedyna raecz do poprawy, to gestykulacja. Proponuję przed nagraniem zakładać mu kajdanki za plecami.

 • Gość: Gość

  0

  zgadzam sie z fer - z tym że też często da się zauważyć, że treść z motodziennika i magazynu motoryzacyjnego się dublują i to co oglądam w południe słucham pod wieczór...

 • Gość: Gość

  0

  Jak ma być siedem motodzienników, to na pewno stracą na jakości, bo ileż się może tych informacji w tygodniu urodzić. Ale ja bym chętnie obejrzał coś co p. Jacek Balkan stworzyłby wspólnie z p Sławkiem Paruszewskim, bo to co tworzą razem jest bardzo zabawne.

 • Gość: Gość

  0

  Ja tam oglądam każdy odcinek jak tylko jest, będzie więcej, będę więcej oglądać, oby tylko nie wpłynęło na jakość. I fajnie by było, gdyby się ukazywał regularnie :) Bo nie raz już się zapomniało o jakimś obiecanym odcinku :)

 • Gość: Gość

  0

  Może być 7 dni w tygodniu tylko nic na siłę. żeby nie było w nim zapychaczy typu facet na koparce lub pies z kotem ratuje traktorzystę, bo do dziś mnie wątroba boli po tych "informacjach".

 • Gość: Gość

  0

  7 dni w tygodniu i dwa razy dłuższy - motodziennik to chyba pierwszy motoryzacyjny serwis z prawdziwego zdarzenia, nie licząc oczywiści audycji radiowych pana Jacka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX