XIII Zlot MB/8 Club Poland

Zapraszamy wszystkich miłośników samochodów marki Mercedes-Benz na kolejny, trzynasty już zlot, który odbędzie się w dniach 5-7 września 2008 r. w miejscowości Ruciane-Nida.

MB/8 Club Poland jest Stowarzyszeniem miłośników samochodów zabytkowych marki Mercedes-Benz, w szczególności modelu W114/115. W ciągu kilku lat swojej działalności Stowarzyszenie zorganizowało 12 ogólnopolskich zlotów. Kilkakrotnie samochody członków MB/8 Club Poland brały udział w targach motoryzacyjnych organizowanych na terenie Polski. Charakter Klubu jest otwarty, co oznacza, że w swoje szeregi przyjmuje nie tylko posiadaczy modeli W114/115, ale wszystkich, dla których auta z trójramienną gwiazdą na masce są czymś więcej niż tylko bezdusznym środkiem transportu.
W dotychczasowych zlotach brało udział po kilkadziesiąt załóg. Ich zmaganiom przyglądały się niezliczone ilości widzów. Tegoroczny, jesienny zlot odbędzie się w Rucianem-Nidzie. Organizatorzy gwarantują znakomitą zabawę oraz wiele atrakcji. W programie imprezy znajduje się między innymi rajd turystyczno-krajoznawczy oraz konkurs elegancji.
Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.w114-115.org.pl. Na stronie Stowarzyszenia znajduje się również największe w Polsce forum internetowe poświęcone samochodom marki Mercedes, jak również szczegółowe relacje i galerie zdjęć ze zlotów zorganizowanych w latach poprzednich.
Do zobaczenia na Mazurach !!!

Patronat medialny nad imprezą objął między innymi portal Moto.pl

Bartosz Idzikowski

 

Wybierz samochód dla siebie: oferty na autotrader.pl