Polska: Akcja naprawcza modelu Suzuki Swift

Firma Suzuki Motor Poland powiadomiła Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre egzemplarze modelu Suzuki Swift mogą ewentualnie mieć usterkę. Planowana akcja naprawcza, która ma charakter prewencyjny, dotyczy w naszym kraju 619 aut.

W niektórych egzemplarzach modelu Suzuki Swift (wersja trzydrzwiowa o pojemności silnika: 1,3; 1,5; 1,6 litra) zachodzi podejrzenie, że z uwagi na niewłaściwy sposób montażu elementów pod siedzeniem pasażera może ewentualnie dojść do uszkodzenia wiązki przewodów, co w skrajnych przypadkach może spowodować aktywację bocznej poduszki powietrznej.

Importer poinformował UOKiK, że powiadomi listownie właścicieli samochodów objętych kampanią o konieczności sprawdzenia samochodów w autoryzowanej stacji obsługi. W razie konieczności modyfikacja mocowania przewodów zostanie wykonana we wszystkich samochodach objętych kampanią (również tych, które są w ofercie dealerów Suzuki Motor Poland).

 

UOKiK

Więcej o:
Komentarze (2)
Polska: Akcja naprawcza modelu Suzuki Swift
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Gość

    0

    ale uczciwie biją się w piersi,i zyskują zaufanie

  • Gość: Gość

    0

    no,no niedawno zakończyli jedną akcję, a teraz druga akcja naprawcza i to niebyle jaka. Suzuki jak widać jest dobrym autem, ale daleko jeszcze do Hondy czy Toyoty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX