Volkswagen obniża ceny "dostawczaków"

Volkswagen zdecydował się obniżyć cenniki wszystkich samochodów użytkowych. Ceny w przypadku Caddy zostały zmniejszone nawet o 9,7%.

Nowe cenniki obowiązują od 15 lipca i dotyczą samochodów z roku modelowego 2009. Ceny VW Caddy zostały obniżone o średnio 9,7%. Wersja Furgon z podstawową jednostką napędową kosztuje obecnie 44 042 zł. Ceny Transportera zostały zredukowane w zakresie od 7,5% do 9%. Transporter T5 w wersji ?Podwozie z pojedynczą kabiną?, 3-miejscowy z silnikiem 1.9 TDI o mocy 84 KM kosztuje 62 573 zł. Crafter w wersji Furgon jest tańszy o 3%, w wersji Podwozie z kabiną cena zmalała o 9%. Crafter z pojedynczą kabiną, wyposażony w silnik 2,5 TDI, z podstawowym wyposażeniem kosztuje teraz 76 394 zł. Podane wartości są cenami netto.

Oferta samochodów użytkowych Volkswagena została dodatkowo wzmocniona specjalnym rabatem w wysokości 5% dla wersji limitowanych Silverline i Goldenline.

Charakterystyczne elementy wyposażenia dodatkowego zawartego w pakiecie Goldenline to m.in.: lakier metalic, klimatyzacja, centralny zamek, elektrycznie regulowane i ogrzewane lusterka zewnętrzne, szyby w kabinie kierowcy sterowane elektrycznie oraz tapicerka BOX (dla Transportera).

Charakterystyczne elementy wyposażenia Silverline, to m.in.: centralny zamek, poduszka powietrzna kierowcy, tapicerka BOX (dla Transportera), klimatyzacja dla wersji osobowych.

 

Volkswagen

Więcej o: