I zlot właścicieli samochodów SSangYong

W ostatni weekend maja firma SsangYong Poland zorganizowała I Zlot właścicieli i miłośników marki SsangYong. Impreza odbyła się w miejscowości Cedzyna na pięknej kielecczyźnie.

Miejscem spotkania uczestników Zlotu był hotel Uroczysko w miejscowości Cedzyna. Organizatorzy, SsangYong Poland i Offroadpolski.pl, przygotowali dla swych gości mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu. Ich założeniem było dostarczenie właścicielom i miłośnikom marki SsangYong niezapomnianych wrażeń i podkreślenie walorów terenowych samochodów SsangYong. Organizatorom pomogła doskonała pogoda, duch rywalizacji i wspaniałe nastroje zaproszonych gości.
Uczestnicy Zlotu wzięli udział w kilku konkurencjach, w tym: zjazd z piaskowej skarpy i podjazd na zaliczenie, slalom na czas po piaskowym torze (konkurencje na żwirowni), przejazd po szlakach kielecczyzny przy pomocy roadbook'a (jazda nawigacyjna), przejazd po torze z wodą w otwartym naczyniu, czy jazda techniczna po torze.
Na starcie stanęły 22 załogi, które zostały podzielone na cztery drużyny (A, B, C, D). Mimo trudnych warunków wszyscy uczestnicy wspaniale poradzili sobie z przygotowaną przez organizatorów trasą i w doskonałych nastrojach wrócili do bazy imprezy. Z trudnymi konkurencjami najlepiej poradziła sobie drużyna D, która została niekwestionowanym zwycięzcą Zlotu.
Dodatkową atrakcją przygotowaną dla uczestników była wycieczka krajoznawcza na Święty Krzyż - jedną z głównych atrakcji turystycznych kielecczyzny.
W związku z licznymi pytaniami kierowanymi do organizatorów, firma SsangYong Poland zdecydowała, że z przyjemnością zorganizuje kolejny Zlot miłośników i właścicieli marki SsangYong na jesieni bieżącego roku.

 

SsangYong

Więcej o:
Komentarze (4)
I zlot właścicieli samochodów SSangYong
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  koledzy,osobiście nie mam takiego wozidła., ale jeżdziłem i wrażenia są za... i fajne, o gustach się nie dyskutuja.żal zawsze dupeczkę ściska jak się słyszy korea tylko że my jesteśmy 100 lat za nimi,a niemcy robią z nimi interesy na tych autach, a my co mamy???? wielki h..

 • Gość: Gość

  0

  ... brzydactwa - jak można zaprojektować takie szkarady ????? ... i kto to kupuje ????

 • Gość: Gość

  0

  takie brzydkie, że wszystkie zwierzęta z okolicy pouciekały.

 • Gość: Gość

  0

  Pierwszy i ostatni. Kolejnego zjazdu nie bedzie bo te auta nie przetrwaja zimy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX