Mustang Race 2011 | Dzień 2.

W trakcie Mustang Race posiadacze legendarnego amerykańskiego coupe przejadą z Sandomierza do Kołobrzegu i pokonają około 700 kilometrów. Drugi dzień rajdu obfitował w (nie zawsze pozytywne) emocje

Uczestnikom zlotu dała wczoraj w kość fatalna pogoda. Z Bełchatowa Mustangi ruszyły do Łodzi, gdzie zorganizowano przystanek obsługi technicznej i wymieniono klocki hamulcowe w jednym z aut. Kolejny punkt programu to podróż do Włocławka. Niestety, po drodze jeden z "koni" ucierpiał w starciu z latarnią.

Mimo kapryśnej pogody, na prezentacji we Włocławku nie zabrakło miłośników Mustanga. Po raz kolejny przeprowadzono głosowanie na najładniejsze auto rajdu. Tym razem wygrał czarny Mustang z 1967 roku z 300-konnym motorem o pojemności 5,8 litra, należący do zawodnika o pseudonimie GPE.

W drugim konkursie, tym razem dla publiczności, trzeba było jak najszybciej zmienić koło. Zwycięzca - Paweł z Włocławka - dokonał tego w czasie 1 minuty i 32 sekund. Po konkursie i odebraniu wygranej odbyła się druga, pozakonkursowa próba, w której udało się mu osiągnąć czas 1 minuty i 24 sekund.

Zapraszamy do galerii zdjęć z drugiego dnia Mustang Race.

Źródło: mustangrace.pl

ZOBACZ TAKŻE:

Nowy-stary Mustang z filmu "Bullit"

Ford Mustang - 1000 KM i napęd na tył

Ford Mustang - ogłoszenia

Więcej o: