Skuterowe otwarcie Sezonu

Mnóstwo prezentów, ogromny grill, skutery testowe, dobra muzyka i wyprzedaże. To wszystko czeka na Was w sobotę 9 kwietnia podczas rozpoczęcia sezonu, organizowanego przez Scooterland wraz ze Skuterowo.com

Miejsce: Warszawa, Modlińska 103a.
Czas: najbliższa Sobota, 09.04.11, od 12.00.
Wstęp Wolny.

Tak samo jak w ubiegłym roku zależy nam na wspólnym spotkaniu jak największej ilości sympatyków dwóch kółek. Integracja w naszym gronie jest niezwykle ważna, podobnie jak wymiana doświadczeń i opinii. Tym lepiej, że w takim towarzystwie można posmakować grillowanych znakomitości i zgarnąć prezenty w postaci kasków VR-1, materiałów eksploatacyjnych, gadżetów i mnóstwa prezentów z logo Skuterowo.com.

Będzie też można sprawdzić wybrane jednoślady i zobaczyć jak działa skuter zasilany elektrycznie. W tym dniu na miejscu będzie można również sprawdzić ile każdy z Was oszczędzi na polisie OC, AC czy NNW. Dzięki agencji 4safe w ciągu kilku chwil otrzymasz porównanie kilku ofert różnych ubezpieczycieli.

Specjalnie w tym dniu dla wszystkich gości przygotowaliśmy również dużo wyprzedaży na skuterowe akcesoria. To dobra szansa, aby za fajne pieniądze doposażyć swój skuter. Przy okazji będzie można porozmawiać z naszym personelem, który fachowo doradzi w każdej kwestii dotyczącej zarówno skuterów jak i również akcesoriów - mówi Krzysztof Grula ze Scooterland.

W październiku ubiegłego roku impreza organizowana przez Scooterland z udziałem Skuterowo.com cieszyła się dużym powodzeniem, a największe emocje budziła akcja w której wymiany wybranych kasków na nowe.

To nie była tylko zabawa, ale też wpływanie na bezpieczeństwo nas wszystkich. 9. kwietnia, w sobotę chcemy to powtórzyć, tyle, że z jeszcze większym rozmachem - dodaje Grula.

Zobaczcie jak było w październiku - Zakończenie sezonu 2010.

bs, Źródło: Skuterowo.com

ZOBACZ TAKŻE:

ASD

Więcej o: