Poznań Motor Show już 18 marca

Podczas poznańskich targów zadebiutują w Polsce najnowsze BMW 6 Cabrio, Audi A6, superluksusowy Bentley Mulsanne oraz ekstrawaganckie Aston Martin i Maserati tuningowane przez Mansory

Ale to nie jedyne rarytasy jakie będzie można obejrzeć na Poznań Motor Show. Gwiazda Mercedesa zabłyśnie nowym CLS-em, Bentley zaprezentuje również Continentala Supersport, a Porsche chwalić się będzie 911 Turbo S.

Zobacz Audi A6 w ruchu


Impreza rozpoczyna się 18 marca dniem dla branżowców i dziennikarzy.


W galerii znajdziecie zdjęcia nowego Mercedesa CLS i BMW serii 6 Cabriolet.

Sobota (10:00 - 18:00) i niedziela (10:00 - 17:00) to dni otwarte dla publiczności. Dzieci do 3 lat wchodzą bezpłatnie, dorośli zapłacą 10 lub 15 zł. Bilet 10 zł / osoba - Bilet rodzinny, obowiązuje w sobotę lub w niedzielę.

Upoważnia do jednorazowego wejścia na Motor Show. Cena 10 zł od osoby obowiązuje dla wszystkich członków rodziny (od trzech osób w górę). Jeśli na Poznań Motor Show przyjdą dwie osoby z rodziny wówczas bilet wstępu kosztuje 15 zł / osoba.
Bilet 15 zł / osoba - Bilet obowiązuje w sobotę lub w niedzielę. Upoważnia do jednorazowego wejścia na Poznań Motor Show.

Zobacz jak powstawał Bentley Mulsanne

Patronem medialnym Poznań Moto Show 2011 jest Moto.pl. Darmowe wejściówki na imprezę czekają, szczegóły już niebawem na łamach naszego portalu. Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie MotorShow.pl.

Patron medialny

 

Szczepan Mroczek

Poznań Motor Show 2010 - koniec kryzysu

Historia targów Poznań Motor Show - od Nissana Maximy do Taty Nano

Mercedes CLS - ogłoszenia

Więcej o: