Nowe BMW serii 6 i Mercedes CLS na Poznań Motor Show 2011

Najpierw salon w Genewie, zaraz po nim Motor Show w Poznaniu. Wskrzeszone w ubiegłym roku poznańskie targi motoryzacyjne rozpoczną się 18 marca i potrwają do niedzieli 20 marca. Najgorętszą premierą ma być nowe BMW serii 6, ale na tym nie koniec

W galerii znajdziecie zdjęcia nowego Mercedesa CLS i BMW serii 6 Cabriolet.

Obu imprez porównać się nie da, jednak jak pokazuje ubiegłoroczne doświadczenie polscy miłośnicy motoryzacji chcą w jednym miejscu podziwiać samochody osobowe, luksusowe i sportowe. Czym organizatorzy Poznań Motor Show chcą przyciągnąć widzów tym razem? BMW zapowiedziało prezentację BMW serii 6, gwiazda Mercedesa zabłyśnie nowym CLS-em, Bentley zaprezentuje Continentala Supersport, a Porsche chwalić się będzie nieco już przykurzonym 911 Turbo S. To pewniaki, ale z pewnością na Poznań Motor Show 2011 nie zabraknie innych ciekawych debiutów.

Impreza rozpoczyna się 18 marca dniem dla branżowców i dziennikarzy. Sobota (10:00 - 18:00) i niedziela (10:00 - 17:00) to dni otwarte dla publiczności. Dzieci do 3 lat wchodzą bezpłatnie, dorośli musza zapłacić 10 lub 15 zł.

Bilet 10 zł / osoba - Bilet rodzinny, obowiązuje w sobotę lub w niedzielę. Upoważnia do jednorazowego wejścia na Motor Show. Cena 10 zł od osoby obowiązuje dla wszystkich członków rodziny (od trzech osób w górę). Jeśli na Poznań Motor Show przyjdą dwie osoby z rodziny wówczas bilet wstępu kosztuje 15 zł / osoba.

Bilet 15 zł / osoba - Bilet obowiązuje w sobotę lub w niedzielę. Upoważnia do jednorazowego wejścia na Poznań Motor Show.

W ubiegłym roku targi odwiedziło ponad 40 tys. widzów. Można było spróbować sił na symulatorze jazdy, wziąć udział w konkursach, jeździć na torze dla quadów i gokartów. Tym razem także nie zabraknie specjalnej strefy dla dzieci, motocykli i akcesoriów motocyklowych. Nowością będzie wystawa samochodów i motocykli z czasów PRL przygotowana przez Automobilklub Wielkopolski. A na wszystkich, którzy przyjdą na targi i kupią dodatkowo "Magazyn Motor Show" (2 zł) czeka nagroda specjalna - Alfa Romeo MiTo. Wystarczy wyciąć kupon konkursowy i wrzucić go do specjalnej urny.

Patronem medialnym Poznań Moto Show 2011 jest Moto.pl. Darmowe wejściówki na imprezę czekają, szczegóły już niebawem na łamach naszego portalu. Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie MotorShow.pl.

Patron medialny

Juliusz Szalek

Poznań Motor Show 2010 - koniec kryzysu

Historia targów Poznań Motor Show - od Nissana Maximy do Taty Nano

Mercedes CLS - ogłoszenia

https://moto.pl/MotoPL/0,90115.html?tag=fiat%20bravo
Więcej o: