Top 5 | Maluchy premium

Klasę drogich maluchów zapoczątkowało MINI, ale w ciągu ostatnich kilku lat również inni producenci postanowili zaoferować klientom niebanalne maluchy. Który jest najlepszy? Głosujcie w naszym sondażu

Mini

1. MINI

(MINI Cooper 1.6 122 KM - 79 500 zł)
Cieszy się tak dużym powodzeniem ponieważ wyglądem znakomicie nawiązuje do historii, świetnie się prowadzi i w najdroższej wersji John Cooper Works ma pod maską aż 211 KM. Poza tym kogo nie ujmą tak piękne i niepowtarzalne detale jak prędkościomierz wielkości pizzy?

 

Citroen DS3

2. Citroen DS3

(Citroen DS3 1.6 VTi 120 KM - 68 800 zł)
Citroen tym razem zaskoczył wielu. DS3 z powodzeniem może konkurować z niemieckimi rywalami. Daje dużo przyjemności z jazdy, ciekawie wygląda i ma stosunkowo atrakcyjną cenę. A przecież można się spodziewać, że niedługo pojawią atrakcyjne rabaty.Abarth 500

3. Abarth 500

(Abarth 500 1.4 135 KM - 61 590 zł)
Abarth to kolejne bardzo trafione nawiązanie do historii. Jest niewielki, ale bardzo zadziorny. Poza tym będziesz miał przyjemności nie tylko z zakupu tego samochodu, ponieważ producent oferuje całą skrzynię profesjonalnych dodatków, którymi można podrasować Abartha.

 

Audi A1

4. Audi A1

(Audi A1 1.4 TFSI 122 KM - 77 640 zł)
Najmniejsze Audi to bardzo dobre i poprawne do bólu auto. Trochę brakuje w nim szaleństwa, które co prawda wymaga wyrzeczeń (patrz konkurenci), ale jednocześnie dodaje charakteru. A ten w klasie drogich maluchów ceniony jest szczególnie.

 

Alfa Mito

5. Alfa Romeo MiTo

(Alfa Romeo MiTo 1.4 TB 135 KM-  61 570 zł)
Widać już pierwsze zmarszczki na twarzy pięknej włoszki. Kiedy porównasz ją ze świeżymi konkurentami okazuje się, że i zawieszenie i jakość materiałów we wnętrzu już nie są pierwszej młodości. Ale przecież Alfę kupuje się uczuciami.

 

Szczepan Mroczek

Porównanie luksusowych maluchów - WIDEO

Mini E-lektryczna jaskółka - ZA KIEROWNICĄ

MINI - ogłoszenia

Najciekawszy maluch premium to: