Seat i Shakira znowu razem

Shakira i Seat po raz kolejny łączą siły. Hiszpańska marka z grupy Volkswagena jest sponsorem europejskiego tournee gorącej, kolumbijskiej piosenkarki
Seat i Shakira znów razem Shakira i Seat po raz kolejny łączą siły. Shakira i Seat po raz kolejny łączą siły. Hiszpańska marka z grupy Volkswagena jest sponsorem europejskiego tournee gorącej, kolumbijskiej piosenkarki. Hiszpańska marka z grupy Volkswagena jest sponsorem europejskiego tournee Shakity. Tournee "The Sun Comes Out" sponsorowane przez Seata rozpoczęło się 16 listopada we francuskim Lyonie. Europejska trasa Shakiry potrwa do 20 grudnia. W tym czasie piosenkarka zagra aż 22 koncerty. Ostatni zaplanowano na 20 grudnia w Londyńskiej O2 Arena. W ramach pakietu promocyjnego hiszpański producent samochodów przygotował kampanię "Good Stuff" z modelem seat ibiza i Shakirą w rolach głównych. Częścią kampanii są specjalne dodatkowe atrakcje dla członków Klubu Seata, takie jak losowanie biletów na koncerty oraz szansa na wygranie Ibizy w wersji Good Stuff. Ponadto każdy może pobrać ścieżkę dźwiękową "Good Stuff" z Facebooka.

Tournee "The Sun Comes Out" sponsorowane przez Seata rozpoczęło się 16 listopada we francuskim Lyonie. Europejska trasa Shakiry potrwa do 20 grudnia. W tym czasie piosenkarka zagra aż 22 koncerty. Ostatni zaplanowano na 20 grudnia w Londyńskiej O2 Arena.

W ramach pakietu promocyjnego hiszpański producent samochodów przygotował kampanię "Good Stuff" z modelem Seat Ibiza i Shakirą w rolach głównych. Częścią kampanii są specjalne dodatkowe atrakcje dla członków Klubu Seata, takie jak losowanie biletów na koncerty oraz szansa na wygranie Ibizy w wersji Good Stuff. Ponadto każdy może pobrać ścieżkę dźwiękową Good Stuff z Facebooka (http://www.facebook.com/SEATGoodStuff).

Jeśli tak się składa, że należycie do miłośników gorącej, kolumbijskiej piosenkarki tutaj znajdziecie listę koncertów zaplanowanych w ramach tegorocznego, europejskiego tournee.

bs, Źródło Seat


ZOBACZ TAKŻE:

Seaty z nowymi silnikami

Seat Exeo 1.8T | Za kierownicą

Autotrader.pl - ogłoszenia: Seat