Internauto, przetestuj Focusa!

Ford zaprasza internautów, blogerów i przyjaciół Facebooka do wzięcia udziału w jazdach próbnych Forda Focusa, i do podzielenia się tym doświadczeniem z przyjaciółmi i sympatykami. Wybrani uczestnicy otrzymają równowartość 10 tys. USD w swojej lokalnej walucie, które zostaną przeznaczone na wybraną inicjatywę dobroczynną

Program jazd testowych nowym Fordem Focusem zostanie zorganizowany na początku 2011 roku w jednym z krajów na południu Europy. Na tę okazję zostanie opracowany specjalny program ćwiczeń i jazd, które dadzą uczestnikom możliwość spojrzenia na nowego Forda Focus także "od kuchni". Jazdy pozwolą przeżyć nagrodzonym osobom wyjątkową przygodę za kierownicą, łącznie z możliwością zakosztowania szybkiej jazdy.

Właśnie ruszył proces rejestracji, za pośrednictwem specjalnej witryny Focus Facebook na tym popularnym portalu. Fani i sympatycy z całego świata mogą nadsyłać swoje zgłoszenia w formacie wideo, z uzasadnieniem dlaczego właśnie oni powinni wziąć udział w globalnym programie jazd testowych nowym Focusem. Osoby wytypowane do udziału w programie będą miały możliwość przeznaczenia równowartości 10 tys. USD w swojej lokalnej walucie na wybraną przez siebie inicjatywę dobroczynną. Nagradzane w ten sposób organizacje będzie można wybierać spośród następujących kategorii: "Walka z głodem", "Edukacja" oraz "Ochrona środowiska".

Szczegóły nowego globalnego programu jazd testowych i formularz zgłoszeniowy można znaleźć w zakładce "Global Drive" na portalu http://facebook.com/fordfocus.

Nowy Ford Focus pojawi się na rynku na początku 2011 roku. Więcej informacji na temat nowego Forda Focus możecie znaleźć tutaj. Obszerną galerię nowego Forda Focusa znajdziecie tutaj.

Marcin Lewandowski


ZOBACZ TAKŻE:

 

 

Samochody: Ford Focus - ogłoszenia

Więcej o: