Urodzinowe gadżety Jaguara

W tym roku Jaguar obchodzi 75. urodziny. Z tej okazji zaprezentowano serię specjalnych gadżetów dla miłośników brytyjskich kociaków
Urodzinowe gadżety Jaguara Spinki do mankietów, męskie i damskie koszulki z logo firmy, bluzy i parasole W tym roku Jaguar obchodzi 75. urodziny. Z tej okazji zaprezentowano serię gadżetów: serię fotografii z kultowymi modelami, spinki do mankietów, koszulki polo. W tym roku Jaguar obchodzi 75. urodziny. Z tej okazji zaprezentowano serię specjalnych gadżetów dla miłośników brytyjskich kociaków. Za datę narodzin tej brytyjskiej marki, utworzonej przez Williama Lyonsa, przyjmuje się rok 1922. Auto o tej nazwie ujrzało jednak światło dzienne 13 lat później, w 1935 roku. Na entuzjastów Jaguara czekają m.in.: fotografie przedstawiające kultowe modele D-Type, E-Type, C-Type oraz SS1 Airline, zestaw pocztówek, spinki do mankietów, męskie i damskie koszulki z logo firmy, bluzy oraz parasole. Do kupienia są także smycze i breloki do kluczy, kubki oraz zestawy do espresso. Urodzinowe gadżety trafią do sprzedaży w tym miesiącu.

Wszystko o Jaguarze: dane techniczne, oceny, opinie

Za datę narodzin tej brytyjskiej marki, utworzonej przez Williama Lyonsa, przyjmuje się rok 1922. Auto o tej nazwie ujrzało jednak światło dzienne 13 lat później, w 1935 roku.

W tym roku, z okazji 75. urodzin marki, przygotowano specjalną serię gadżetów. Na entuzjastów Jaguara czekają m.in.: fotografie przedstawiające kultowe modele D-Type, E-Type, C-Type oraz SS1 Airline, zestaw pocztówek, spinki do mankietów, męskie i damskie koszulki z logo firmy, bluzy oraz parasole. Do kupienia są także smycze i breloki do kluczy, kubki oraz zestawy do espresso.

Urodzinowe gadżety trafią do sprzedaży w tym miesiącu. Więcej informacji w salonach lub na stronie jaguar.pl.

Marcin Sobolewski, źródło: Jaguar

Pancerny Jaguar XJ w Moskwie - WIĘCEJ

Garaż Jaya Leno - ZOBACZ TUTAJ

Parking.moto.pl - Samochody czekają na Ciebie

Więcej o: