Sukces zwany A1

Popularność najmniejszego Audi przerosła oczekiwania firmy
Sukces zwany A1 Popularność najmniejszego Audi przerosła oczekiwania firmy Początkowo planowano wytwarzanie 100 tys. egzemplarzy Audi A1 rocznie Popularność modelu przerosła oczekiwania firmy - do tej pory złożono już 150 tys. zamówień Początkowo Niemcy planowali wytwarzanie 100 tys. egzemplarzy Audi A1 rocznie. Szef sprzedaży Peter Schwarzenbauer ogłosił właśnie, że fabryka w Brukseli zwiększa obroty o 20%. Powód? Dotychczas na A-jedynkę zebrano ponad 150 tys. zamówień z całego świata. Kolejnym krokiem w podbijaniu segmentu, gdzie na razie króluje MINI, jest uruchomienie sprzedaży na nowych rynkach, m.in. w Azji. Niestety, przeszkodą są moce produkcyjne zakładu w Brukseli, toteż A1 zadebiutuje poza Starym Kontynentem dopiero w 2011 roku. A co ze Stanami Zjednoczonymi? Eksperci sądzą, że Audi nie powinno się spieszyć z wprowadzeniem "małego i drogiego" modelu do swojego amerykańskiego portfolio. Stylowy maluch, adresowany do "młodych profesjonalistów", ma szansę wyjechać na tamtejsze drogi w 2012 roku.

Wszystko o Audi A1: parametry, osiągi, opinie

Początkowo Niemcy planowali wytwarzanie 100 tys. egzemplarzy Audi A1 rocznie. Szef sprzedaży Peter Schwarzenbauer ogłosił właśnie, że fabryka w Brukseli zwiększa obroty o 20%. Powód? Dotychczas na A-jedynkę zebrano ponad 150 tys. zamówień z całego świata.

Kolejnym krokiem w podbijaniu segmentu, gdzie na razie króluje MINI, jest uruchomienie sprzedaży na nowych rynkach, m.in. w Azji. Niestety, przeszkodą są moce produkcyjne zakładu w Brukseli, toteż A1 zadebiutuje poza Starym Kontynentem dopiero w 2011 roku.

A co ze Stanami Zjednoczonymi? Eksperci sądzą, że Audi nie powinno się spieszyć z wprowadzeniem "małego i drogiego" modelu do swojego amerykańskiego portfolio. Stylowy maluch, adresowany do "młodych profesjonalistów", ma szansę wyjechać na tamtejsze drogi w 2012 roku.

Tymczasem już za kilka miesięcy Audi pochwali się nowymi wersjami nadwoziowymi A-jedynki. Tutaj zapoznacie się z polskimi cenami modelu, a tutaj- z naszymi wrażeniami z pierwszej jazdy.

Marcin Sobolewski

Audi R8 GT - oficjalnie - ZOBACZ TUTAJ


Samochody: Audi R8 - ogłoszenia