Prywatny przewodnik Michelina

Michelin uruchamia w internecie ogólnoświatowy serwis turystyczny - Michelin Travel. Można w nim nie tylko zaplanować trasę, ale przygotować własny przewodnik z mapami, zdjęciami i go później wydrukować
Prywatny przewodnik Michelina Michelin uruchamia w internecie ogólnoświatowy serwis turystyczny Michelin uruchamia w internecie serwis turystyczny. Informacje praktyczne oraz planer podróży w języku polskim można znaleźć pod adresem www.viamichelin.pl. Nowy serwis ma ułatwić planowanie wszystkich aspektów podróży, od jedzenia, przez nocleg po pomoc przy wyborze zabytków wartych odwiedzenia. Dzięki Michelin Travel można nie tylko zaplanować trasę, ale przygotować własny przewodnik z mapami, zdjęciami i go później wydrukować. Okrojone informacje z przewodników Michelina oraz planer podróży (propozycja trasy oraz koszty podróży) w języku polskim można znaleźć pod adresem www.viamichelin.pl. Do końca 2010 roku w serwisie zostanie opisanych 90 krajów, a w nich tysiące wartych odwiedzenia miejsc, 36 000 stron internetowych związanych z turystyką, 57 000 restauracji i 100 000 hoteli. Wszystkie informacje będą dostępne w pięciu językach: angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim. Cyfrowa technologia popularnego serwisu planowania drogi - ViaMichelin, jest w nowej usłudze zintegrowana z wiedzą zawartą w Zielonych Turystycznych Przewodnikach Michelin. Umożliwi to najszerszy dostęp do bazy informacji turystycznej. Na www.travel.viamichelin.com dostępna będzie również nowa funkcja wizualizacji podróży. Internauci odnajdą w serwisie Michelin Travel szczegółowe mapy, zdjęcia satelitarne oraz kalkulator tras.

Nowy serwis ma ułatwić planowanie wszystkich aspektów podróży, od jedzenia, przez nocleg po pomoc przy wyborze zabytków wartych odwiedzenia.Okrojone informacje z przewodników Michelina oraz planer podróży (propozycja trasy oraz koszty podróży) w języku polskim można znaleźć pod adresem www.viamichelin.pl.

Do końca 2010 roku w serwisie  zostanie opisanych  90 krajów, a w nich tysiące wartych odwiedzenia miejsc, 36 000 stron internetowych związanych z turystyką, 57 000 restauracji i 100 000 hoteli. Wszystkie informacje będą dostępne w pięciu językach: angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim.

Cyfrowa technologia popularnego serwisu planowania drogi - ViaMichelin jest w nowej usłudze zintegrowana z wiedzą zawartą w Zielonych Turystycznych Przewodnikach Michelin. Umożliwi to najszerszy dostęp do bazy informacji turystycznej.

Na www.travel.viamichelin.com dostępna będzie również nowa funkcja wizualizacji podróży. Internauci odnajdą w serwisie Michelin Travel szczegółowe mapy, zdjęcia satelitarne oraz kalkulator tras.

ZOBACZ TAKŻE

Szczepan Mroczek

Zaplanuj swoją podróż z MOTO.PL - ZOBACZ TUTAJ

Samochody, które prowadzą się same - ZOBACZ JAK, KIEDY I GDZIE

Samochody: Fiat Palio Weekend - ogłoszenia

Więcej o: