Festiwal filmów i reklamy moto

Podczas targów Auto Moto Show w Sosnowcu odbędzie się Festiwal Filmów i Reklamy Moto. Będą tam prezentowane filmy reklamowe zarówno konkretnych modeli, jak i całych marek
Targi Auto Moto Festiwal filmów i reklamy moto Podczas targów Auto Moto Show w Sosnowcu odbędzie się Festiwal Filmów i Reklamy Moto. Będą tam prezentowane filmy reklamowe konkretnych modeli i całych marek. Podczas targów Auto Moto Show w Sosnowcu odbędzie się Festiwal Filmów i Reklamy Moto. Będą tam prezentowane filmy reklamowe zarówno konkretnych modeli, jak i całych marek. Moto.pl objęło patronat nad targami Auto Moto Show 2010, które odbędą się w najbliższy weekend w sosnowieckiej hali Silesia Expo. Oprócz polskich premier motoryzacyjnych przewidziano wiele atrakcji dla zwiedzających. Jedną z nich jest Festiwal Filmów i Reklamy Moto. Będzie można obejrzeć na nim wiele ciekawych produkcji.

Moto.pl objęło patronat nad targami Auto Moto Show 2010, które odbędą się w najbliższy weekend w sosnowieckiej hali Silesia Expo (więcej tutaj). Oprócz polskich premier motoryzacyjnych przewidziano wiele atrakcji dla zwiedzających. Jedną z nich jest Festiwal Filmów i Reklamy Moto. W jego ramach będzie można obejrzeć wiele ciekawych produkcji. Większość z nich prezentowaliśmy już na naszych stronach:

Festiwal filmów i reklamy moto cz. I

Festiwal filmów i reklamy moto cz. II

 

Poniżej przedstawiamy jeszcze dwa filmy wideo Mazdy. Zapraszamy do oglądania.

 

 

 

Marcin Lewandowski

Więcej o: