Wypożycz sobie Ferrari

Co może być fajniejsze od przejażdżki Ferrari, SLS-em AMG czy Aston Martinem? Jazda tymi autami pośród zapierających dech w piersiach alpejskich krajobrazów, oczywiście. Do takiego wniosku doszła firma Ultimate Drives. Załatwią wszystko, Wy musicie tylko wsiąść do samolotu

Supercar Alpine Experience to możliwość zwiedzenia najpiękniejszych zakątków Alp za kierownicą najdroższych sportowych aut. Do wyboru są między innymi trzy modele Ferrari (California, 599 GTB Fiorano, a od lipca także 458 Italia), otwarty Aston Martin DBS Volante, Bentley Continental GTC, Mercedes SLS AMG oraz Tesla Roadster.

Ile kosztuje taka przyjemność? 1250 funtów od osoby, czyli nieco ponad 6 tys. zł. W cenę wliczony jest jednak nie tylko cały dzień za kierownicą wybranego auta, ale także dwie noce w luksusowym hotelu w Zurichu i obiad w dniu przejażdżki. Organizator zobowiązuje się również przywieźć gości z lotniska. Zatankowane pod korek i błyszczące od czystości auto będzie czekało rano na podjeździe, a w nawigację wpisane będą najbardziej widowiskowe trasy. Zainteresowani? Więcej informacji znajdziecie na stronie wypożyczalni tutaj.

Za drogo? Firma przygotowała też warianty dla mniej zamożnych klientów. Za 850 funtów od osoby można wypożyczyć Ferrari F430, Panamerę Tubro czy Maserati GranCabrio. A są i jeszcze tańsze opcje, tylko auta już nieco bardziej pospolite.

Nie wiemy, czy zza kierownicy Ferrari 458 Italia alpejskie powietrze smakuje lepiej, ale z chęcią byśmy to sprawdzili.

Bartosz Sińczuk

ZOBACZ TAKŻE:

Ferrari 599 GTO w szczegółach - ZOBACZ TUTAJ


Samochody: Ferrari - ogłoszenia

Więcej o: