BMW rezygnuje z napędu na tył

BMW szykuje całkiem nowy model, który ma się wyróżniać... przednim napędem. Będzie to konkurent Audi A1 i powstanie na płycie podłogowej Mini
BMW z przednim napędem BMW szykuje całkiem nowy model, który ma się wyróżniać przednim napędem BMW szykuje całkiem nowy model, który ma się wyróżniać... przednim napędem. Będzie to konkurent Audi A1 i powstanie na płycie podłogowej Mini BMW szykuje całkiem nowy model, który ma się wyróżniać... przednim napędem. Będzie to konkurent Audi A1 i powstanie na płycie podłogowej Mini. BMW szuka możliwości znaczącego zwiększenia sprzedaży w niedalekiej przyszłości. Aby to się udało, firma potrzebuje nowych, mniejszych modeli. Jak widać jeden model Mini i kompaktowa "jedynka" nie wystarczą. Pierwszym posunięciem było rozwinięcie linii modelowej brytyjskiej marki o małego crossovera Countryman, teraz dowiedzieliśmy się o planach stworzenia auta z segmentu B. Według Norberta Reithofera, szefa zarządu BMW, nowa platforma będzie umożliwiać zastosowanie zarówno przedniego napędu, jak i układu 4x4. Będzie ona podstawą dla kolejnej generacji Mini One i najmniejszego BMW. Niestety Bawarczycy nie zdradzają żadnych innych informacji - ani na temat terminów, ani planowanej nazwy.

BMW szuka możliwości znaczącego zwiększenia sprzedaży w niedalekiej przyszłości. Aby to się udało, firma potrzebuje nowych, mniejszych modeli. Jak widać jeden model Mini i kompaktowa "jedynka" nie wystarczą. Pierwszym posunięciem było rozwinięcie linii modelowej brytyjskiej marki o małego crossovera Countryman, teraz dowiedzieliśmy się o planach stworzenia auta z segmentu B.

Według Norberta Reithofera, szefa zarządu BMW, nowa platforma będzie umożliwiać zastosowanie zarówno przedniego napędu, jak i układu 4x4. Będzie ona podstawą dla kolejnej generacji Mini One i najmniejszego BMW. Niestety Bawarczycy nie zdradzają żadnych innych informacji - ani na temat terminów, ani planowanej nazwy.

Marcin Lewandowski


ZOBACZ TAKŻE:

BMW X6 M dla Rosjanina - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: BMW 116 - ogłoszenia

Więcej o: