Wygraj Mustanga

Jak porównać oferty OC i AC ? Każdy kierowca wie, że nie jest to takie proste. Twórcy wirtualnej porównywarki poprosili o wsparcie internautów. Wystarczy się zalogować. Przy okazji do wygrania jest lśniący, czerwony Mustang z 1967 roku
Wygraj Mustanga Wystarczy się zalogować. Wirtualna porównywarka Rankomat.pl promuje akcję porównywania ofert OC i AC. Przy okazji można wygrać klasycznego Forda Mustanga z 1967 roku. Jak porównać oferty OC i AC ? Każdy kierowca wie, że nie jest to takie proste. Twórcy wirtualnej porównywarki poprosili o wsparcie internautów. Wystarczy się zalogować. Przy okazji do wygrania jest lśniący, czerwony Mustang z 1967 roku. Ford Mustang z 1967 roku - czy samochód sportowy może być jeszcze bardziej klasyczny? Czerwony lakier, biały dach, piękne kołpaki i dziki rumak uchwycony w biegu na atrapie chłodnicy podkreślają oryginalność tego egzemplarza. O napęd troszczy się silnik V8 o pojemności 4,7 litra (225 KM) współpracujący z automatyczną skrzynią biegów Cruise-O-Matic. Prezentowany egzemplarz miał dwóch właścicieli i kilka lat temu został kompletnie odrestaurowany. Jak go zdobyć? Wystarczy zarejestrować się na stronie Rankomat.pl i tym samym poprzeć akcję mającą na celu wymuszenie od towarzystw ubezpieczeniowych upubliczniania danych o cenach ubezpieczeń komunikacyjnych. Niektóre strzegą ich jak oka w głowie. W tej chwili oferta porównywarek nie jest kompletna. Im więcej z nas poprze tę inicjatywę, tym większa jest szansa, że dane staną się jawne. Konkurs rozpoczyna się 24 listopada 2009 i potrwa do 31 stycznia 2010 roku. Uczestnicy mogą zwiększać swoje szanse zbierając punkty. Przyznawane są one m.in. za zachęcanie znajomych do wzięcia udziału w konkursie i kupno polisy przez serwis internetowy.

Ford Mustang z 1967 roku - czy samochód sportowy może być jeszcze bardziej klasyczny? Czerwony lakier, biały dach, piękne kołpaki i dziki rumak uchwycony w biegu na atrapie chłodnicy podkreślają oryginalność tego egzemplarza. O napęd troszczy się silnik V8 o pojemności 4,7 litra (225 KM) współpracujący z automatyczną skrzynią biegów Cruise-O-Matic. Prezentowany egzemplarz miał dwóch właścicieli i kilka lat temu został kompletnie odrestaurowany.

 

 

Jak go zdobyć? Wystarczy zarejestrować się na stronie Rankomat.pli tym samym poprzeć akcję mającą na celu wymuszenie od towarzystw ubezpieczeniowych upubliczniania danych o cenach ubezpieczeń komunikacyjnych. Niektóre strzegą ich jak oka w głowie.

W tej chwili oferta porównywarek nie jest kompletna. Im więcej z nas poprze tę inicjatywę, tym większa jest szansa, że dane staną się jawne.

Konkurs rozpoczyna się 24 listopada 2009 i potrwa do 31 stycznia 2010 roku. Uczestnicy mogą zwiększać swoje szanse zbierając punkty. Przyznawane są one m.in. za zachęcanie znajomych do wzięcia udziału w konkursie i kupno polisy przez serwis internetowy.

Marcin Lewandowski

Duże maszyny dla dużych chłopców - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Ford Mustang - ogłoszenia

Więcej o: