Wybierz najlepszą reklamę, część V

Reklama ma za zadanie nie tylko sprzedać produkt, ale również zafundować duszę blaszanej budzie na czterech kołach. Dobry pomysł albo rozbrajająca puenta sprawiają, że reklamy często są lepsze niż samochody, które w nich występują

Nikt już nie ma czasu na marketingowy bełkot. Dziś reklama musi rozśmieszać, zachwycać, zastanawiać.  Jeśli coś nas zainspiruje, zaczynamy o tym opowiadać innym i tak rodzi się sukces. Jedna zasada się nie zmienia - liczy się dobry pomysł.

W poprzednich odcinkach:
część I
część II
część III
część IV

Z małym poślizgiem, za który przepraszamy, przedstawiamy Wam kolejną porcję reklam motoryzacyjnych. Z wielką radością ogłaszamy, że w poprzednim odcinku plebiscytu zwyciężyła polska produkcja z Polonezem Caro, szczęśliwą rodziną i śmigłowcem w rolach głównych. Na drugim miejscu z symboliczną przewagą znalazł się spot Audi z Jasonem Stathamem i "szpilą" wbitą japońskiemu Lexusowi. Trzecie miejsce przypadło reklamie Toyoty RAV4.

Pora na kolejną porcję soczystych spotów. Jak zwykle, najlepszą Waszym zdaniem reklamę wybierajcie w sondażu znajdującym się na dole strony. Czekamy na Wasze propozycje reklam oraz komentarze. Zwycięskie filmy ze wszystkich odcników plebiscytu spotkają się we wtorek w Wielkim Finale.

Marcin Sobolewski

Renault Laguna
O tym jak ważne jest... seryjne wyposażenie


Toyota
Hilux
Niektóre auta są po prostu zbyt mocne


Audi R8

Audi postanowiło włożyć głowę w paszczę lwa


Ford Focus
Ford udowadnia, że Focus jest jak doskonale skomponowana symfonia


Volkswagen Polo

Wybuchowa reklama małego Volkswagena


Danica Patrick i reklama topless - ZOBACZ TUTAJ
Citroen DS3 - bez kompleksów - WIDEO
Samochody: Ford Focus - ogłoszenia
Wybierz najlepszą Twoim zdaniem reklamę
Więcej o: