Wystrzałowa nagroda

Wzięlibyście udział w konkursie, w którym do wygrania jest używany, dwunastoletni samochód? A gdyby tym samochodem okazał się Nissan Skyline GT-R?

Specjaliści od reklamy unikają używanych rzeczy przy promocjach, czy w charakterze nagród. I od tego bywają wyjątki. Pewna brytyjska firma ubezpieczeniowa postanowiła przyciągnąć uwagę młodych mężczyzn do swojej firmy organizując konkurs. Główną nagrodą nie jest jednak najnowszy Golf, czy pasjonujący Mini Cooper. Takie samochody wszyscy możemy (przynajmniej Brytyjczycy mogą) sobie kupić. Na dwudrzwiowego Nissana z rzędowym sześciocylindrowym silnikiem o mocy prawie 300 KM mogłaby się nie zgodzić nasza druga połowa. Nasze marzenia będą zagłuszane tekstami w stylu: "przecież wózek się do tego nie zmieści!", "na co Ci taki stary samochód!?", albo "a ile ten samochód pali?", powtarzanymi jak mantra przy każdym naszym westchnięciu. Jedyne wyjście: weź udział w konkursie! Wygranego samochodu i dwóch tysięcy funtów na modyfikacje nikt Ci nie każe zwracać!

Czasem żałuję że nie mieszkam na Wyspach. Pomijając problemy z wolną gotówką i brak moralizatorskiego głosu za plecami i tak nigdy nie kupię samochodu z kierownicą po niewłaściwej stronie, a najnowszy Nissan GT-R jeszcze przez kilka dekad pozostanie poza moimi możliwościami finansowymi. Szkoda!

Marcin Lewandowski, źródło: WorldCarFans

 

Samochody: Nissan GT-R - ogłoszenia