Agent Provocateur w Warszawie

MINI Clubman zaprojektowany przez topową brytyjską markę Agent Provocateur, odwiedzi Warszawę. Podziwiać go będzie można 13 września podczas piątej już odsłony Auto Arystokracji, imprezy organizowanej przez Joannę i Włodzimierza Zientarskich.

Pisaliśmy już o prowokującym MINI Clubmanie. Teraz będzie go można zobaczyć w Polsce podczas imprezy Auto Arystokracja.

Ten jedyny w swoim rodzaju model Mini został zaprojektowany specjalnie na Life Ball 2008 - największy w Europie bal charytatywny organizowany co roku w wiedeńskim ratuszu. Dochód z balu przeznaczony jest na walkę z AIDS. Od 8 lat marka MINI wspiera inicjatywę organizatorów Life Ball, wystawiając do licytacji wyjątkowo designerski model auta. Wśród projektantów pojawiły się do tej pory takie ikony mody jak: rodzina Missoni, Gianfranco Ferre, Gianni Versace, Diesel czy Mario Testino.

To była świetna zabawa i prawdziwe wyzwanie - przełożyć na model MINI specyficzny design marki bieliźnianej. Kształt auta od razu skojarzył nam się ze starą angielską furgonetką policyjną, co zainspirowało nas przy tworzeniu wnętrza - mówi Joseph Corre, założyciel firmy Agent Provocateur

Auto Arystokracja to organizowana przez Joannę i Włodzimierza Zientarskich motoryzacyjna gala, podczas której prezentowane są wyjątkowe, luksusowe modele samochodów z całego świata. Impreza odbędzie się już po raz piaty, w tym roku 13 września, w siedzibie SARP w Warszawie.

Zobacz jak budowano prowokującego Clubmana:

 

Mini Clubman jako erotyczny gadżet | wideo

 

 

Mototarget

Znajdź Mini dla siebie - oferty Autotrader.pl

Więcej o: