Prawdziwy kierowca leje ręcznikiem

Wyścigi to sprawa dla twardych ludzi. Emocje, prędkość, temperament. A co się stanie, jeśli kierowcy wyścigowi się pokłócą? A co, jeśli ci kierowcy to kobiety? A jedną z nich widzicie na zdjęciu obok?
Danica Patrick to jedna z niewielu kobiet w wyścigach. Aktualnie jeździ w Indy Racing League (to taka amerykańska odmiana Formuły 1), jako pierwsza kobieta w historii wygrała nawet wyścig.

Jenson Button o Danici Patrick: Kobieta z dużymi piersiami nie mogłaby wygodnie siedzieć w bolidzie F1. Poza tym mechanicy nie mogliby się skoncentrować na robocie.


Kilka dni temu podczas treningu na torze niezbyt dobrze jej szło. Uznała, ze to wina innej wyścigowej kobiety - Milki Duno. Tak, ona naprawdę ma na imię Milka, zresztą złosliwi wymawiają jej imię i nazwisko jako "Milk n' Donut", czyli Mleczko i Pączuś.

26-letnia Patrick poszła więc z tą pretensją do teamu Milki Duno. Obie panie nie wykazały się jednak sztuką dyplomacji i zaczęła się wojna. Radzę obejrzeć, do czego doszło - kłótnie kobiet zawsze są ciekawe:

 

Walka kobiet na ręczniki

 


Jeśli jesteście ciekawi Danici Patrick, to polecam film o tym, co nosi ona pod kombinezonem:baggins

 

Więcej o: