Nie zapomnij o przyczepie!

Podróżując z przyczepą nie można zapomnieć o jej rozmiarach. Chwila nieuwagi może się tragicznie skończyć. Szczególnie w Ameryce...
Nie zapomnij o przyczepie Podróżując z przyczepą nie można zapomnieć o jej rozmiarach. Posiadacz Dodge'a Ram z przyczepą zapomniał o rozmiarach swojego auta. Jadąc na parking zahaczył o dach miejscowego banku, który zawalił się jak papierowy domek Chwila nieuwagi może się tragicznie skończyć. Szczególnie w Ameryce... Posiadacz nowego Dodge'a Ram 2500 wraz z domem na kołach najwyraźniej zapomniał o rozmiarach swojego pojazdu. Jadąc na parking zahaczył o dach miejscowego banku w Shelby County. Cała konstrukcja zawaliła się jak papierowy domek a samochód zgniótł się niczym puszka coli. W całym zajściu, choć trudno w to uwierzyć, nikt nie ucierpiał. Kierowca przytomnie uciekł na siedzenie pasażera i nic mu się nie stało. Dziwi tylko słaba konstrukcja zadaszenia banku. Widać amerykańska mania wielkości nie idzie w parze z solidnością.

Posiadacz nowego Dodge'a Ram 2500 wraz z domem na kołach najwyraźniej zapomniał o rozmiarach swojego pojazdu. Jadąc na parking zahaczył o dach miejscowego banku w Shelby County. Cała konstrukcja zawaliła się jak papierowy domek a samochód zgniótł się niczym puszka coli.

Zobaczcie sami:


Przyczepa - nie zapomnij...

 


W całym zajściu, choć trudno w to uwierzyć, nikt nie ucierpiał. Kierowca przytomnie uciekł na siedzenie pasażera i nic mu się nie stało. Dziwi tylko słaba konstrukcja zadaszenia banku. Widać amerykańska mania wielkości nie idzie w parze z solidnością.

 

 

J.K. źródło: fot. jalopnik.com

Więcej o: