Chuck najpiękniejszą hostessą Motor Show 2012!

Dwa dni temu zaprosiliśmy Was do wzięcia udziału w plebiscycie na najpiękniejszą hostessę targów motoryzacyjnych w Poznaniu. Oddaliście grubo ponad 3 tysiące głosów. Nadszedł czas, by poznać zwycięzców

Do naszej galerii wybraliśmy 16 najpiękniejszych hostess poznańskiego Motor Show. Na listę załapał się nawet Chuck Norris, którego - ku naszemu wielkiemu zaskoczeniu - również można było spotkać w Poznaniu.

Niestety, jego udział w plebiscycie okazał się dla pań... druzgocący. Chuck zgarnął bowiem 930 głosów i został niekwestionowanym zwycięzcą konkursu. Na drugim miejscu uplasowała się pani z numerem 15 (497 głosów), trzecia była hostessa z numerem 4 (297 głosów). Na osłodę podamy też numer dziewczyny, która wywalczyła miejsce czwarte. To nr 13. Nie odważymy się obierać tytułu nieustraszonemu strażnikowi Teksasu, ale niech "dziewczyny" kwestię podium załatwia między sobą.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy i... serdecznie gratulujemy Chuckowi. Oficjalne powiadomienie o tytule wysyłamy pocztą.

Na tym jednak nie koniec. Ponieważ w komentarzach pojawiały się sugestie, jakoby genewskie hostessy nie umywały się do pań z poznańskich targów Motor Show, już w weekend rusza plebiscyt na miss tegorocznego salonu w Genewie. Sprawdzimy, czy faktycznie nasze polskie dziewczyny są najpiękniejsze. Już dzisiaj zapraszamy też do wielkiego, bezpośredniego pojedynku Genewa-Poznań, który będzie miał miejsce w przyszłym tygodniu.

ZOBACZ TAKŻE:

Finalistki Miss Tuning 2013 | Galeria

Piękniejsza strona targów w Detroit - hostessy

Dziewczyny z Frankfurtu | Galeria

Samochody - ogłoszenia