Gdzie staną nowe fotoradary?

Niedawno rozstrzygnięto przetarg na 300 nowych fotoradarów, które dołączą do 70 już kontrolowanych przez Inspekcję Transportu Drogowego. W jakich województwach stanie najwięcej z nich?
Gdzie staną nowe fotoradary? Cała prawda o fotoradarach. Niedawno rozstrzygnięto przetarg na 300 nowych fotoradarów dla Inspekcji Transportu Drogowego. Najwięcej - 36 urządzeń - trafi do woj. wielkopolskiego. Niedawno rozstrzygnięto przetarg na 300 nowych fotoradarów, które dołączą do 70 już kontrolowanych przez Inspekcję Transportu Drogowego. W jakich województwach stanie najwięcej z nich? Oto lista województw wraz z przypisaną do nich liczbą nowych fotoradarów: - delegatura województwa wielkopolskiego - 36 fotoradarów, - delegatura północna (województwa pomorskie, kujawsko-pomorskie i część warmińsko-mazurskiego) - 34 fotoradary, - delegatury obejmujące Śląsk i Opolszczyznę - 33 fotoradary, - delegatura województwa świętokrzyskiego - 32 fotoradary, - delegatura województwa małopolskiego - 32 fotoradary, - Pomorze Zachodnie - 31 fotoradarów, - delegatura województwa lubuskiego - 31 fotoradarów, - na drogi Warmii, Mazur i Podlasia oraz okolic Warszawy i północnej części województwa mazowieckiego trafi po 26 fotoradarów, - województwo dolnośląskie - 20 fotoradarów, - województwo lubelskie - 19 fotoradarów. Inspekcja Transportu Drogowego zapowiada, że wszystkie urządzenia powinny działać do połowy roku.
Fotoradary
Cała prawda o fotoradarach

Oto lista województw wraz z przypisaną do nich liczbą nowych fotoradarów:

- delegatura województwa wielkopolskiego - 36 fotoradarów,
- delegatura północna (województwa pomorskie, kujawsko-pomorskie i część warmińsko-mazurskiego) - 34 fotoradary,
- delegatury obejmujące Śląsk i Opolszczyznę - 33 fotoradary,
- delegatura województwa świętokrzyskiego - 32 fotoradary,
- delegatura województwa małopolskiego - 32 fotoradary,
- Pomorze Zachodnie - 31 fotoradarów,
- delegatura województwa lubuskiego - 31 fotoradarów,
- na drogi Warmii, Mazur i Podlasia oraz okolic Warszawy i północnej części województwa mazowieckiego trafi po 26 fotoradarów,
- województwo dolnośląskie - 20 fotoradarów,
- województwo lubelskie - 19 fotoradarów.

Inspekcja Transportu Drogowego zapowiada, że wszystkie urządzenia powinny działać do połowy roku.

>>> Sprawdź też: Zmiany w przepisach | Co nas czeka? <<<

Piotr Kozłowski

ZOBACZ TAKŻE:

Łamanie przepisów będzie legalne

Zmiany w OC od lutego

Samochody: ogłoszenia