Już w najbliższy weekend

Nie masz pomysłu na weekend? Proponujemy imprezy, na których ryk silników i sportowe emocje są mile widziane. Już w najbliższy weekend zlot fanów Suzuki w Sielpi, Monster Jam we Wrocławiu oraz organizowany przez WST Lap Race w Ułężu. Na ulice Warszawy wyjadą zaś "motopozytywni"

Zlot Suzuki | Rajd Świętokrzyski

Termin: 1 października
Miejsce: OSiR w Sielpi, ul. Spacerowa 1, g. 8.45
Więcej informacji: klubsuzuki.pl

Przed miłośnikami Suzuki dzień pełen wrażeń. Dla uczestników zlotu przygotowano dwie trasy: jedną dla aut preferujących asfalt, a drugą dla zaprawionych w boju terenówek. Po drodze nie zabraknie konkurencji zręcznościowych i konkursów. Początkujący mogą liczyć na rady bardziej doświadczonych kolegów.


OPP WST - Lap Race - Runda VII

Termin: 1 października
Miejsce: Ułęż
Więcej informacji: wst.org.pl


Motopozytywni w Warszawie

Termin: 1-2 października
Miejsce: Warszawa
Więcej informacji: swps.pl

Akcja ma na celu zmianę negatywnego wizerunku motocyklistów. W SWPS odbędzie się dwuetapowe szkolenie z zakresu ratownictwa drogowego, a na ulice stolicy wyjadą ochotnicy, wyposażeni w apteczki. Będą oni pełnili funkcję patroli ratowniczych i pomagali poszkodowanym w wypadkach.


Monster Jam i Team Hot Wheels

Termin: 1 października
Miejsce: Wrocław
Więcej informacji: monsterjam.pl

W sobotę przekonamy się, który z 10 monster trucków wykręci najlepszy czas w wyścigu równoległym, a jury w składzie Tomasz Adamek, Krzysztof Hołowczyc i Przemysław Kaźmierczak orzeknie, która z bestii wykonała najbardziej spektakularny przejazd w kategorii freestyle. Podczas Monster Jam na tor dla monster trucków wjadą także polscy kierowcy Teamu Hot Wheels.

opr. Marcin Sobolewski

ZOBACZ TAKŻE:

Zabytkowe Mercedesy w Mille Miglia 2011

Najpiękniejsze klasyki w Polsce - GALERIA

Maserati - ogłoszenia

Więcej o: