Praca dla inżynierów w Audi

Audi zatrudni 800 specjalistów w tym roku, o 200 więcej niż rok wcześniej.
Szczególnie poszukiwani są inżynierowie po wydziałach: elektrycznym, mechanicznym, po mechatronice i specjaliści po budowie maszyn w zakresie samochodów. Mają oni pracować nad czystymi silnikami diesla, układami hybrydowymi i paliwami alternatywnymi. Pracę dla firmy z czterema kółkami na atrapie chłodnicy znajdą również absolwenci studiów ekonomicznych.

Młodzi specjaliści mają następujące możliwości:

Pierwsza praca - przeznaczony dla studentów z dobrymi ocenami, którzy nie mieli jeszcze okazji podjąć pracy, bądź nie mają doświadczenia zawodowego.

Praktyki międzynarodowe - jednoroczny program, podczas którego każdy będzie zaangażowany w trzy lub cztery projekty,

Praktyki w chińskich zakładach Audi - półtoraroczny program dla absolwentów wszystkich zawodów poszukiwanych przez producenta z Ingolstadt obejmujący przynajmniej dwa projekty w chińskich zakładach,

Bezpośrednie przyjęcie - przyjęcie a następnie praca z opiekunem w konkretnej działce nad wdrażanymi projektami,

Program rozwoju dla specjalistów - dostosowany do indywidualnych potrzeb program dla absolwentów i specjalistów. Pierwsze dwa lata spędzą pracując w swoich działkach, na kolejne dwa lata będą zatrudnieni, aby pogłębiać swoją wiedzę z różnych dziedzin i po około czterech latach staną się specjalistami mogącymi wziąć odpowiedzialność za kluczowe projekty.

Jak widać, Audi inwestuje w przyszłość, aby nadal mieć przewagę dzięki technice.

Więcej o: