Testujcie diamenty!

Renault oddaje w ręce klientów swoje najbardziej prestiżowe samochody i zaprasza do ich testowania w ramach Renault Diamond Tour

Megane Coupe-Cabriolet Floride, Latitude, Laguna, Laguna Coupe 4Control, Koleos Bose Edition, Espace, Fluence Sport Way, Trafic Black Edition - oto zestaw najlepiej wyposażonych modeli Renault, odwiedzających ku uciesze potencjalnych klientów Warszawę, Kielce, Kraków, Kalisz, Rzeszów, Tarnów, Gdańsk, Opole, Lublin, Katowice, Bielsko-Białą, Będzin i Mirków koło Wrocławia. W każdym z tych miast wszyscy zainteresowani będą mogli odbyć jazdy testowe by poznać bliżej luksusowe wersje aut Renault, reprezentujących różne segmenty rynku.

Renault Megane Coupe-Cabriolet Floride nawiązuje do legendarnego modelu z 1958 r. Do sprzedaży na całym świecie trafi zaledwie 1200 sztuk tego samochodu, z tego zaledwie 17 do Polski. Latitude prezentowany jest w dwóch wersjach silnikowych: 2.0 dCi (175 KM) z automatyczną skrzynią biegów i 3.0 dCi (240 KM). W skład bogatego wyposażenia Latitude wchodzi między innymi automatyczna, trójstrefowa klimatyzacja, fotel kierowcy z funkcją masażu oraz jonizator powietrza. Ciekawostkami w modelu Fluence Sport Way są z kolei reflektory ksenonowe, nawigacja Carminat Tom Tom Live, automatyczna klimatyzacja dwustrefowa, 17-calowe obręcze kół ze stopu lekkiego oraz fabryczne spoilery. Laguna będzie reprezentowana przez wersje hatchback, kombi i coupe i pozwoli zapoznać się między innymi z radioodtwarzaczem 3D Sound by Arkamys CD MP3, nagłośnieniem Bose Sound System i łącznością Bluetooth oraz układem kierowania czterech kół 4Control. Koleos, oprócz nagłośnienia Bose Sound System zapozna testujących z systemem napędu 4x4 i bi-ksenonowymi reflektorami. W Espace można wypróbować możliwości aranżacji wnętrza i rozkoszować się skórzaną tapicerką oraz szklanym, panoramicznym dachem o powierzchni 2,46 m2. Trafic Black Edition, skierowany głównie do ludzi biznesu pokazuje, jak elegancki może być duży van i jak dobrze może pełnić funkcję biura na kołach.

Wyjście do klientów z taką ofertą to dobry krok. Tylko z praktyce można przekonać się jak bardzo różni się odmiana z najbogatszym wyposażeniem od wersji bazowej konkretnego modelu. Informacje z dealerskich broszur czy fabrycznych prospektów nie są tak przekonujące jak jazda próbna, podczas której choć przez chwilę można poczuć się jak właściciel luksusowego samochodu.

Dariusz Dobosz

ZOBACZ TAKŻE:

Renault Fluence - długi dystans

Renault Megane CC Floride

Renault Megane - ogłoszenia

Więcej o: