Land Rover Defender 90 Yachting Edition

Startech, czyli jedna z firm należących do potentata w świecie tuningu firmy Brabus, przygotował ciekawą propozycję dla właścicieli Defenderów
Defender jak jacht Land Rover Defender 90 Yachting Edition. Tuner Startech przygotował ciekawą modyfikację modelu Land Rover Defender - model Yachting Edition z podłogą wyłożoną drewnem. Startech, czyli jedna z firm należących do potentata w świecie tuningu firmy Brabus, przygotował ciekawą propozycję dla właścicieli Defenderów. Auto oczywiście zaprezentowano podczas trwających targów tuningowych Essen Motor Show. Land Rover Defender 90 Yachting Edition charakteryzuje się przede wszystkim bardzo oryginalnym wnętrzem. To tutaj znajdziemy elementy stylistyczne z jachtów. Startech Defender może pochwalić się bowiem podłogą z drewna oraz niebieską tapicerką. Pokryto nią nie tylko nowe fotele Recaro, ale również deskę rozdzielczą oraz kierownicę. Całość doskonale współgra z karoserią, którą pomalowano z kolei na biało. Ale, barwa nadwozia nie jest jedyną zmianą na zewnątrz Land Rovera. Auto przede wszystkim postawiono na nowych felgach z oponami 267/75 R16. Wydawałoby się, że z Defendera nie można zrobić stylowego auta. Startech pokazał, że to nieprawda.

Auto oczywiście zaprezentowano podczas trwających targów tuningowych Essen Motor Show. Land Rover Defender 90 Yachting Edition charakteryzuje się przede wszystkim bardzo oryginalnym wnętrzem. To tutaj znajdziemy elementy stylistyczne z jachtów. Startech Defender może pochwalić się bowiem podłogą z drewna oraz niebieską tapicerką. Pokryto nią nie tylko nowe fotele Recaro, ale również deskę rozdzielczą oraz kierownicę.

Całość doskonale współgra z karoserią, którą pomalowano z kolei na biało. Ale, barwa nadwozia to nie jedyna zmiana na zewnątrz Land Rovera. Auto przede wszystkim postawiono na nowych felgach z oponami 267/75 R16.

Wydawałoby się, że z Defendera nie można zrobić stylowego auta. Startech pokazał, że to nieprawda.

Marek Sworowski

Range Rover LRX już za rok - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Land Rover Defender - ogłoszenia

Więcej o: