Renault Latitude | Ceny

Ceny debiutującej na polskim rynku francuskiej limuzyny, Renault Latitude będą zaczynać się od 79 900 zł. Za tą kwotę otrzymamy wersję Expression z benzynowym silnikiem o pojemności dwóch litrów

Renault Latitude to próba wypełnienia luki, jaka powstała po wycofaniu ze sprzedaży modelu Vel Satis. Aspirujący do segmentu premuim Latitude to tak naprawdę Samsung SM5 produkowany w Korei. Obecny model, zaprezentowany w połowie tego roku zbudowany został na płycie podłogowej Laguny. Na szczęście Renault nie oszalało z cenami i nową limuzynę można będzie kupić już za 79 900 zł (cennik promocyjny). Dokładnie tyle samo trzeba zapłacić za podstawową Lagunę w wersji po liftingu.

Najtańszy Latitude napędzany jest silnikiem 2.0 16V o mocy 140 KM. W zależności od rynku w ofercie pojawią się też dwa benzynowe silniki V6, pierwszy o pojemności 2,5 l. i mocy 177 KM, drugi 3,5 l. i mocy 240 KM. Miłośnicy diesli będą mieli do wyboru dwie wersje jednostki 2.0 dCi o mocach 150 i 175 KM oraz V6 3.0 dCi osiągający 240 KM.

Marcin Lewandowski


ZOBACZ TAKŻE:

Przypudrowane Renault Espace


Eko-Gordini z dieslem


Samochody: Renault Vel Satis - ogłoszenia