Audi Q7 od Project Kahn

Audi Q7 jest duże, wygodne i szybkie, ale trudno o nim powiedzieć, że wygląda groźnie. Jeśli komuś to przeszkadza, może zwrócić się do tunera Project Kahn o naprawienie tego niedopatrzenia inżynierów z Ingolstadt
Audi Q7 od Project Kahn Audi Q7 nie jest groźne. Tunera Project Kahn ma na to rozwiązanie Trudno o szybkim i wygodnym audi Q7 powiedzieć, że wygląda groźnie. Za niewygórowaną kwotę 12 tys. funtów (ok. 54 300 zł) Project Kahn oferuje zestaw optyczny Audi Q7 jest duże, wygodne i szybkie, ale trudno o nim powiedzieć, że wygląda groźnie. Jeśli komuś to przeszkadza, może zwrócić się do tunera Project Kahn o naprawienie tego niedopatrzenia inżynierów z Ingolstadt. Za niewygórowaną kwotę 12 tys. funtów (ok. 54 300 zł) Project Kahn oferuje zestaw optyczny, który nie pozwoli ujść autu niezauważonym. Auto postawiono na 22-calowych kołach Kahn RS-X, poszerzono nadkola, w przednich błotnikach pojawiły się otwory wentylacyjne, dodano drugi tylny spoiler, a zderzaki otrzymały nowy kształt. Wnętrze wykończono czarną skórą wysokiej jakości przeplataną czerwonymi pasami. Poszczególne części zszyto ze sobą czerwonymi nićmi. Kahn dodał jeszcze aluminiowe nakładki na pedały i czerwone tło obrotomierza.

Za niewygórowaną kwotę 12 tys. funtów (ok. 54 300 zł) Project Kahn oferuje zestaw optyczny, który nie pozwoli ujść autu niezauważonym. Auto postawiono na 22-calowych kołach Kahn RS-X, poszerzono nadkola, w przednich błotnikach pojawiły się otwory wentylacyjne, dodano drugi tylny spoiler, a zderzaki otrzymały nowy kształt.

Wnętrze wykończono czarną skórą wysokiej jakości przeplataną czerwonymi pasami. Poszczególne części zszyto ze sobą czerwonymi nićmi. Kahn dodał jeszcze aluminiowe nakładki na pedały i czerwone tło obrotomierza.

Marcin Lewandowski


ZOBACZ TAKŻE:

Chińczycy kupili akcje Mercedesa


Jaguar XF z pakietem Black Pack


Samochody: Audi Q7 - ogłoszenia

Więcej o: