Quattroporte MC Sport Line

Maserati zaprezentowało specjalny pakiet o nazwie MC Sport Line dla swojej czterodrzwiowej limuzyny. Niestety nie jest niczym rewolucyjnym
Quattroporte Sport Line Włókno węglowe zamiast drewna. Maserati zaprezentowało specjalny pakiet o nazwie MC Sport Line dla limuzyny Quattroporte. Pakiet obejmuje tylko wnętrze. Maserati zaprezentowało specjalny pakiet o nazwie MC Sport Line dla swojej czterodrzwiowej limuzyny. Niestety, nie jest niczym rewolucyjnym. Oglądając Quattroporte MC Sport Line z zewnątrz nie znajdziemy żadnej zmiany w stosunku do bazowej odmiany Sport GT S. Dopiero rzut oka do wnętrza odkrywa prawdę o nowym pakiecie. Drewniane wykończenie zastąpione zostało wstawkami z włókna węglowego na desce rozdzielczej i konsoli środkowej, a także na boczkach drzwi, pojawiły się aluminiowe nakładki na pedały i kilka dodatkowych znaczków firmowych z charakterystycznym trójzębem. Zastanawiacie się co jeszcze? Nic, to już cały pakiet. Na szczęście nie jest całkiem bez sensu. Pasuje wręcz znacznie lepiej do charakteru auta niż standardowe drewniane wstawki.

Oglądając Quattroporte MC Sport Line z zewnątrz nie znajdziemy żadnej zmiany w stosunku do bazowej odmiany Sport GT S. Dopiero rzut oka do wnętrza odkrywa prawdę o nowym pakiecie.

Drewniane wykończenie zastąpione zostało wstawkami z włókna węglowego na desce rozdzielczej i konsoli środkowej, a także na boczkach drzwi, pojawiły się aluminiowe nakładki na pedały i kilka dodatkowych znaczków firmowych z charakterystycznym trójzębem. Zastanawiacie się co jeszcze? Nic, to już cały pakiet. Na szczęście to co można o nim powiedzieć, to że nie jest całkiem bez sensu. Pasuje wręcz znacznie lepiej do charakteru auta, niż standardowe drewniane wstawki.

Marcin Lewandowski

Camaro droższe od Vipera - ZOBACZ TUTAJ

Projektant Camaro odchodzi do Volkswagena - WIĘCEJ

Samochody: Chevrolet Camaro - ogłoszenia

Więcej o: