Volkswagen Eos Exclusive Edition

Nowy Eos na rynku pojawi się na początku przyszłego roku. Równocześnie w cennikach pojawi się wersja Exclusive
Volkswagen Eos Exclusive Edition Nowy Eos na rynku pojawi się na początku przyszłego roku Na początku 2011 roku pojawi się Volkswagen Eos Exclusive Edition. Zwraca uwagę tapicerka tego modelu. Zewnętrzna część jest czarna, kolor środka możemy wybrać Wyjątkowość Eosa Exclusive Edition polega przede wszystkim na jego wyposażeniu. Styliści dużo uwagi poświęcili skórzanej tapicerce, która w tym modelu ma dwa odcienie. Zewnętrzna część jest zawsze czarna, środek natomiast to już nasz wybór. Ciekawą opcją jest również możliwość pomalowania dachu w czarnym kolorze. Topowy Volkswagen będzie dostępny ze wszystkimi silnikami. Przypomnijmy, że klienci mają do wyboru dwie benzynowe jednostki TSI o mocy 122 KM i 210 KM oraz 2.0 TDI (140 KM). Średnie spalanie diesla wyniesie zaledwie 4,8 l/100 km, między innymi dzięki systemowi start-stop.

Wyjątkowość Eosa Exclusive Edition polega przede wszystkim na jego wyposażeniu. Styliści dużo uwagi poświęcili skórzanej tapicerce, która w tym modelu ma dwa odcienie. Zewnętrzna część jest zawsze czarna, środek natomiast to już nasz wybór. Ciekawą opcją jest również możliwość pomalowania dachu w czarnym kolorze.

Topowy Volkswagen będzie dostępny ze wszystkimi silnikami. Przypomnijmy, że klienci mają do wyboru dwie benzynowe jednostki TSI o mocy 122 KM i 210 KM oraz 2.0 TDI (140 KM). Średnie spalanie diesla wyniesie zaledwie 4,8 l/100 km, między innymi dzięki systemowi start-stop.

Marek Sworowski

Golf GTI do lansu - ZOBACZ WIĘCEJ

Nowy Volkswagen Touran 2.0 TDI - PIERWSZA JAZDA

Parking.moto.pl: samochody czekają na Ciebie

Więcej o: